Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pesten tényleg 300 ezreket...

Pesten tényleg 300 ezreket keresnek a segédmunkások?

Figyelt kérdés
Látok hirdetéseket meg hallom,hogy pesten igy meg úgy 300 ezer+-t kapnak a segédmunkások napi 10 óráért. Tehát akkor 2000-2500-as órabérért dolgoznak? És itt nem a szakképzett emberekről van szó,hanem a sima segédmunkásokról. Kamu? :D

2019. aug. 23. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nincs szakmája. Nyugodtan hidd csak el, hogy ennyi.
2019. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
ha ez valóban így lenne már holnap kezdenék
2019. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Rengeteg álláshirdetős csoport tagja vagyok, napi szinten böngészgetem őket, hiszen perpillanat én is aktív álláskereső vagyok.

Gyakran látok olyan hirdetéseket, ahol segédmunkást keresnek.

Az esetek többségében napi bér van feltüntetve ami 12000 FT körül mozog átlagosan.

Ebből ki lehet következtetni, hogy akkor egy hónaban körülbelül mennyit is kereshet..

2019. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mi tart vissza 12-es? Ja, hogy se maltert keverni, se betonozni, se egy hullámpalát felemelni, és feldobni az ácsnak nem tudsz? Kemény munka az építőipar és már nincs szinte szakember, mindenki külföldön van. Megfizetik bőven. Hiszen nyáron 40 fokban is menni kell, esőben is, vagy akár hóban. Aki azt írta, hogy nem folyamatos, az részben téved. A CSOK-os házak nem maguktól lesznek készen. Le lehet pontozni az irigy, hitetlenkedőnek, de legalább 3 ilyen fővállalkozó van a baráti körünkben, és ugye a férjem is ezt csinálja. Kb. jövő októberig vannak betáblázva.

Úgyhogy nyugodtan böngészd az álláshirdetéseket.

2019. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

"ha ez valóban így lenne már holnap kezdenék"


Akkor menj, bár ott tényleg dolgozni, nem abból áll az építőipari segédmunka hogy egész nap alatt odébb kell tenni 2 db habarcsos zsákot.

2019. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Mindenhol meglehet annyit keresni. Van ismerősöm Dunántúlon segédmunkás már vagy 10 éve, 1000 forintos az órabére, de napi 10 órában dolgozik, heti 7 napot szabadnap nélkül és nincs bejelentve. Így jön ki neki a 300 ezer, ugye ő nem is ott lakik helyben, hanem az ország másik felén, tehát munkás szállón él, dolgozik minden nap reggeltől estig és nincs is ideje élvezni a pénzt, akkor mi értelme?
2019. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
12-15 a segédmunkás napibér. Legalábbis aki alatta megy el az balek. Szakmunkás,sofőr, gépkezelő napi 15-20. Többet keresnek mint azok az építő/ építész mérnök ismerőseim aki kivitelezés helyett most terveznek vagy statikáznak.
2019. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen napi 12-15 ezer között keresnek! Ha Pesten napi öt nappal megtolja akkor az 300 ezer egy hónapban. Hozzáteszem nem mindegy, hogy milyen terület: Ács, kőműves, szigetelő, bádogos, lakatos stb. Például egy ács segédmunkás simán megkeres ennyit, de hozzáteszem azért ők igazán kemény melót is végeznek ráadásul nagy magasságokban! Higgyétek el nem olyan könnyű az, eleve nehéz elemekkel kell dolgozni, sokszor 40 fokban, érteni kell sok géphez is, jól kell látni, erősnek kell lenni, bírni kell a gerendát, és mindig résen kell lenni, mert elég egy rossz mozdulat és megvan a baj! A papír amúgy nem nagyon számít egy segédmunkás, aki például benne van az építőiparban vagy öt éve neki egy szakmabeli sem nagyon fog tudni újat mutatni.


Szerintem ennyit megérdemelnek javarészt napi 10 órában sokszor nagy melegekben, a tetőn, állandó veszélynek kitéve, nincs bejelentve, nincs TB, nincs szabadság, nincs kafatéria, télen nyáron meló van, én voltam már részese ilyen munkának persze én többet akartam és tovább képeztem magam de én abszolút tisztelem ezeket az embereket, akik napi szinten építenek, építik ezt az országot és ilyen kemény igazi tökös munkát végeznek!

2019. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!