Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik a legtöbbet hozták ki a...

Akik a legtöbbet hozták ki a munkahelyből miért azok keresnek új munkahelyet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Mondok egy alapigazságot.

Mindig a legjobban húzó lovat ütik.

Egy idő után viszont még a lónak is elege lesz...

2019. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Valoszinuleg nem becsulik meg oket.
2019. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
sok esetben nincs megbecsülve az az ember, vagy mivel ő ennyire jó simán kap sokkal jobb lehetőséget, kivéve ha ott ahol van kap megfelelő kompenzálást
2019. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nincs itt előrelépési lehetőségük, pedig ők többet akarnak.
2019. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően azok hozzák ki a maximumot egy munkahelyből, akik folyamatosan fejlődni akarnak és előre akarnak lépni. Aztán amikor az adott helyen elfogynak a kihívások, olyan helyet keresnek, ahol tanulhatnak, fejlődhetnek, ahol szellemileg kielégítőnek találják a feladatokat. Én legalábbis ezért szoktam munkahelyet váltani, pedig kettőt leszámítva sehol sem volt rossz dolgom.
2019. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak új kihívást keresnek. Ha ott már a legtöbbet kihozták magukból, akkor valami újra vágynak.
2019. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
A saját példámat tudom: bekerültem az előzö munkahelyre. Valamiért elkezdtek nagyon nyomatni, egyre nagyobb, felelőségteljesebb feladatokat kaptam, csapatvezető lettem. De a fizetésem ezt valahogy soha nem követte. Majd ezt megelégeltem, átmentem máshova, itt alapból jóval többet keresek, kevesebb a felelőségem, nyugodtabb minden.
2019. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
A lehetőségeik miatt.
2019. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én eddig egyik munkahelyemen se éreztem jól magam. A munkámat elvégeztem, sőt, igyekeztem a lehető legjobb minőségben, DE egyébként tojtam a cégre, a cég jövőjére, nem érdekelt, hogy megy nekik.

Voltak és vannak munkatársaim, akik lényegében szívükön viselik a cég sorsát. 300 %-os teljesítményt nyújtanak, mögénéznek és látnak a dolgoknak, ötletelnek ott is, ahol nem feltétlen kellene, ahol nem feltétlen nekik és azonnal származik hasznuk ebből.



Nos, nekik fog fájni, ha nincsenek megbecsülve, meghallgatva, nem növekszik a bérük stb.

Pláne, ha valóban több munkát sóznak rájuk, mint a többiekre illetve mindenki tőlükkérdez.

2019. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Talán azért mert kihasználják őket,egyre több mindent pakolnak rájuk.
2019. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!