Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van értelme fizikai munkara...

Van értelme fizikai munkara menni megszakadni ha nincs mas?

Figyelt kérdés
Van ennek barmi ertelme?? Vagy okoskodas ugyeskedes, esszel penzt csinalni tobbet er nem?? A gazdagok nem gondolkodtak sose ilyesmiben hogy nehez fizikai munka. Lattam videokat a neten. Leher veszek onfejleszto konyveket.

2019. aug. 23. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd meg a "Hogyan legyek milliomos gondolkozás nélkül" c. könyvet.
2019. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy szinte csak azok lehetnek "okos gazdagok", akiknek a felmenőik is azok.

Pl én és egy osztálytársam állatorvosok szerettünk volna lenni. Az én családom szakmunkás, kétkezi munkás, az ősök még földet műveltek. Az osztálytársam szülei meg havonta annyit keresnek, mint az én szüleim ketten együttvéve egy év alatt. Az egyetemi költségeket egyszerűen nem tudtuk volna sehogy sem finanszírozni.

Persze vannak ilyen olyan támogatások, de sajnos mindenhol az van, hogy ha nincs pénzed, akkor semmit sem érsz. Én azóta külföldön vagyok betonozok.

2019. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Te meg az önfejlesztés. XD

Se vagyonöri, se rendszergazda? Ennyire könnyen feladod a nagy álmaid? Szomorú.

2019. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Lépj be a Fideszbe, talán még van pár hely a kondér mellett. Semmitevéssel csak politikusként tudsz megélni, igaz, akkor királyként.
2019. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!