Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak, vagy maradjak?

Felmondjak, vagy maradjak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nemrég kezdtem az új munkahelyemen, és mostanában már előző nap gyomoridegem van, amikor tudom, hogy be kell mennem másnap dolgozni. Mikor beérek a munkahelyre, akkor csak fokozódik. Konkrét okot nem adtak rá, hogy féljek, de tudni kell rólam, hogy elég lelkis vagyok, és nagyon könnyen rosszul tud esni bármi.


Ez egy teljesen más terület mint amiben eddig dolgoztam, és minden új nekem. A kolléganőm a közvetlen főnököm, ő mindenben segít ha úgy van, mondta is, hogyha valamit úgy mond ahogy, ne vegyem fel, mert nem rám haragszik, ha valami gondja van úgyis mondja. Ő is elég nagy hangú tud lenni, de tőle mégsem félek, le tudom győzni, tudok vele határozottan beszélni.


Akitől félek igazán az a "legnagyobb főnök". Mindenki szidja, hogy állítólag mindenkivel ordibál (gondolom azzal aki kiérdemli), baromi nagy hangú, káromkodik. Nagyon sokan hagyták már ott a céget emiatt. Velem még nem volt gondja, de már előre félek, hogyha valamit kérdez, és pl. nem fogom tudni, hogy az ami neki kell hol van, vagy bármi más, leüvölti a fejemet, ha olyanja van. De róla tudni kell, hogy alapból ilyen a természete.

A munkán kívül bármi másról jól el tudunk beszélgetni, viccelődni, de ha a munkáról van szó, görcsbe rándul a gyomrom, és remeg a hangom, pedig mondták, hogy nem kell félnem. Attól függetlenül mégis.


Azt mondja mindenki, hogy meg kéne magam emberelni, össze kéne magam szedni, mert mindenhol, minden munkahelyen vannak gondok, nem szabad minden elől elmenekülni. Itt meg ráadásul nekem még nem is volt olyan konkrét dolog, ami miatt ennyire ki kellene készülnöm. Ezekben a dolgokban egyetértek velük, viszont nagyon feszült vagyok minden nap, nem tudok feloldódni.


Az előző munkahelyeimen határozott voltam a vendégekkel, a főnökeimmel, nem volt ilyen probléma. Mielőtt ide jöttem volna dolgozni, úgy döntöttem jót fog tenni egy kis változás munka szempontból, és akkor adódott ez a lehetőség, és úgy gondoltam élek vele. (Nem szeretnék életem végéig ilyen téren dolgozni, vannak más elképzeléseim, és folyamatban van a megvalósításuk, de ahhoz még nagyon sok idő kell).


Ti mit gondoltok? Várjak még, és bele fogok edződni, megszokom, vagy pedig hagyjam ott..? Ezen a munkahelyen kívül máshol meg tudom állni a helyemet, határozott vagyok, legyen szó bármiről.

Kérlek titeket, normális válaszokat írjatok, a bántó kommentektől kíméljetek. Köszönöm, ha válaszolsz.


2019. aug. 25. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Próáld ki a jutub pszichofitnest
2019. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Máris utána nézek.
2019. aug. 25. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges felmondanod, máshol is ez lenne
2019. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit döntöttél?
2023. ápr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felmondtam végül azon a helyen. :)
2023. ápr. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!