Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltsak munkahelyet vagy...

Váltsak munkahelyet vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Leérettségiztem 19 évesen majd maradtam 2 évre logisztika és szállítmányozási ügyintézőként

Amit befejeztem a tanulmányaimat felvettek dolgozni pénztárosként 6 órás részmunkaidőben decemberben felmondtam február 27 felvettek üzletvezető helyettesnek egy ABC boltban de nem érzem jól magam, a kollégák mind 50 fölött vannak, mindenbe belekötnek azt mondják hogy utalnálnak velem dolgozni pedig helyettesként nem vagyok parancsolgatos típus

Egy napom úgy nézz ki hogy reggel 7ig lesütöm az összes fornettit Kelesztos darabos cuccokat

Majd le kell válogassam a tejet szavatossági idő szerint rendelnem kell arut át venni az árut feltolteni az árut figyelni a szavatossagra pénz folozni aznapi újságot beszedni visszáruzni

megcsinálni a papírmunkat este a napzárást


Nagyon pörgős és fárasztó egész nap talpon vagyok nincs szünetunk

Hétvégén is dolgozni kell

úgy érzem hogy 6 felé szakadok és folyton csak szigorúak velem

1x jött egy telefon családi gondok miatt amiről a főnökom tudd és szóltam is neki előre de egyből elveszi a telefonom és azt mondja nincs telefonálás bezzeg a többi dolgozó 6x telefonálhat egy nap a gyerekév mamával férjével

Az a baj hogy a főnök a dolgozók fele túl engedékeny még vissza is szájanak neki engem meg túl szigorúan fog és azt mondja azért mert mutassak példát hogy én keményen dolgozok de ha egy főnököt aki itt van 20 éve és vissza szájalnak neki majd egy 23 éves lányra biztos hallgatni fognak?! Hát nem nem vagyok én messiás


Lényeg az hogy 23 évesen senki nem kap ilyen pozíciót hogy üzletvezető helyettes

És minimum 2 évet szeretném muszáj lenne maradnom a tapasztalat miatt


De én óvodában szeretnék dolgozni

Le tettem az óvoda nevelő óvoda dajka tanfolyamot és el szeretném végezni még a pedagógiai asszisztenst vagy el menni egy bizonyos szakiranyba pl logopédusnak


A barátom szerint jó lenne kibirni 1.5 évet mert akkor már az óvodák is lehet úgy tekintenének rám hogy ha egy boltot el tudtam vezetni ami felelősseggel jar akkor 19 gyerekekkel sem lesz gond


A napokban találtam 3 óvoda állást ami pont kedveznek nekem a feltételek miatt nagyon beadnám a jelentkezésem de a pozíció miatt maradnék még 1.5 évet


Mit csináljak



2019. máj. 26. 07:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy óvodában tök mindegy, hogy mennyit dolgoztál már üzletvezető-helyettesként, mivel semmi köze nincs a két pozíciónak egymáshoz. Szerintem jelentkezz ezekre az állásokra, ha felvesznek mondj fel, ha nem akkor maradj amíg nem vesznek fel máshova. Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy egy olyan munkahelyen dolgozz, amit utálsz. Egyébként ha üzletvezető-helyettes vagy, miért te sütöd a fornettit, pakolod a polcokat és zársz? Ezek gyakornoki feladatok, egy üzletvető-helyettesnek kb a beszállítókkal kellene tárgyalni járni. Ezért nem szoktak 23 éveseknek ilyen pozit adni.
2019. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 grafno ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem jó akkor próbáld meg az óvónői állást, mert ha nem akarsz ezen az vonalon maradni akkor mindegy, hogy meddig vagy boltvezető helyettes. De ha itt kihuzol meg pár évet akkor válhatsz vonalon belül esetleg jobb munkakörülmény, fizetés miatt, amiben talán több potenciál is lehet. És állj ki magadért, a szünetet tartsd meg, ha telefonálni akarsz akkor fogod magad és telefonálsz. A saját telefonom nem igen adnám oda senkinek. Ha nem akarsz itt maradni, akkor lehetsz kicsit keményebb és szólj vissza. Szerintem.
2019. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Úgy vettek fel hogy semmi tapasztalatom sincs ezért kell betanuljak mindenhova fornettihez csemegere közben áru rendelést is ilyenek...


Az a kérdésem hogy jelentkezek el is megyek interjúra és felvesznek akkor mikor jelentsem be a felmondásom?

2019. máj. 26. 07:29
 4/24 A kérdező kommentje:

Június közepeig lehet beadni július 1be lehet tölteni az állást


Felmondásnal van egy idő amit ledolgoztatnak veled nem? Vagy ha én bejelentem és másnak nem megyek akkor max a nem fizetik ki igaz?

2019. máj. 26. 07:31
 5/24 grafno ***** válasza:
Ha felvesznek akárhova akkor megkerdezed mikor tudsz kezdeni, mert van felmondási időd az aktuális helyede. A bejelentett munkahelyeden megkerdezed, mennyi a felmondási időd. És ha összeállt minden akkor megkönnyebbülten vaghatsz neki a maradék időnek. 😁
2019. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Azért még nem közölnem hogy fel szeretnék mondtani

Mert decembertol februárig 8 óvodába akkor még nem volt meg a szakmám mert áprilisba vizsgaztam belőle és nem vettek fel Egyikbe se pedig fél éves óvodai gyakorlatom van

2019. máj. 26. 07:40
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

"Lényeg az hogy 23 évesen senki nem kap ilyen pozíciót hogy üzletvezető helyettes"


pont ennyi voltam amikor az lettem, csak nem egy cba-ban, hanem egy szolgáltatónál, ahol kicsit komolyabb dolgok voltak, mint a fornetti sütés...


annyira talán nen kéne ehhez ragaszkodni, nem egy kihagyhatatlan meló


vagy megkeresed vele a nettó 350et? mert akkor nem szóltam

2019. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
És ha nem töltöm le a felmondási időt mit tudnak csinálni Max nem fizetik ki azt a pár hetet?
2019. máj. 26. 07:41
 9/24 grafno ***** válasza:
100%
Ha felmondasz azt lekell dolgozni. Törvény. 2 helyen nem dolgozhatsz. Megkell beszélni az óvodával. Ha kellesz nekik akkor várnak rád. Ha sürgős akkor nem biztos.
2019. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez eddig a legjobb fizetésem nettó 170
2019. máj. 26. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!