Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért irritál ennyire a...

Miért irritál ennyire a kollégám? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szerencsére csak ritkán találkozunk, de ha meglátom kiver tőle a víz, kerülöm, nem szívesen beszélek vele, pedig nem adott rá okot hogy így viselkedjek vele. Nem félelem, nem gyülölet, de valahol tartok tőle. Nem lenne vele gond emberileg, akkor most miért hat rám így? Ellenkező nemű. Miért lehet ez? Lehet hogy valahol legmélyen megtetszett? Vagy szimplán ennyire nem szimpatikus? Azért ez túlzás.
2019. aug. 28. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy ritkán találkoztok. Maradjon is ez így, és akkor nincs tovább probléma. Nem is értem a kérdésed.
2019. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írhattad volna az Emberek rovatba is oda jobban illik. Szerinted mi tudjuk hogy mi fsz zajlik benned? Addig míg te sem érted, hagyd nyugodni a dolgot.Szerintem.
2019. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h valami látens vonzalmat érzel iránta. Velem is volt ilyen, h irritált valaki,sokáig kerültem, aztán egyszer jobban elbeszélgettünk és később összejöttünk. Valami szexuális feszültség volt köztünk.
2019. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer simán menj el vele kávézni, és beszéljétek át a dolgot, és akkor kiderül. Lehet, hogy a stílusa, a kinézete, a személyisége fura, így nem tudod hova tenni, de lehet, hogy pont, hogy tetszik a különleges stílusa, ami számodra ugyan provokáló, de imponáló is, mert te nem vagyok olyan,és pont ez hiányzik az életedből. Szóval bármi lehet.
2019. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen. en inkabb hallgatok a mwgerzeseimre es kerulom. asszem jobban is jartam vele igy, mert latom hogyan viselkedik masokkal. valoszinuleg amugy hasonlit a viselkedese vagy a kisugarzasa egy olyan szemelyere aki korabban bantott teged vagy akivel rossz elmenyeid voltak es ezzel kapcsolod ossze.
2019. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!