Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt valakinek ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt valakinek ehhez hasonló ill. mi a megoldás?

Figyelt kérdés

több mint fél éve nem láttam a lányt és szinte mindennap gondolok rá.Pedig nem is ismerem és soha nem is beszéltünk.

Korkülömbseg miatt biztos nem jönne össze és lehet nem is tetszenék neki.

Néha azt kivánom bárcsak összejönne valakivel, akkor talán el tudnám felejteni.



2019. márc. 19. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi a korkülönbség? Hány éves a lány?

Nem tudom, miért számít az, hogy csak korkülönbség alapján lehessen összejönni... Miért gondolod ezt?

2019. márc. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A lány 16 , én 25.Igaz hogy éretteb a koránál de saját szemmel ez nem helyén valo.

Legalább is nem irnék rá hogy elhivjam randizni interneten keresztül.

2019. márc. 20. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
így már jogos, tényleg sok a korkülönbség. ha 20 éves lenne, úgy talán nem lenne baj.
2019. márc. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!