Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt/van hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt/van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
14 éves koromban megismerkedtem 1 csodás fiúval, aki szerelmes volt, de én akkor még nem viszonoztam ezt. Pár év után megszakított velem minden kapcsolatot, mert neki ez csak szenvedés volt.Eddigre én is belé szerettem, de ő már nem volt sehol. Így 6-7 év alatt elfelejtettem, de ha eszembe jut, rájövök, hogy még mindig hatalmas az űr amit hagyott. Azóta volt több hosszú kapcsolatom is, túlléptem rajta, de még hiányzik nagyon, ha valahogy eszembe jut. Ilyenkor hónapokat őrlődöm, néha megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot, de zárt kapukat döngetek.
2014. jún. 22. 23:27
 1/2 Mr. Truth ***** válasza:

Voltam és vagyok is... Anno megismertem egy lányt és mire osszejöhettünk volna eltűnt... Ott van talán nyíregyházán...

Aztán nemrég megismertem egy paksi lányt tök jó arc erre az is eltűnik... Ráadásul szó nélkül pff

Fél vesémet adnám egy őszinte nőért...

2014. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, szintén 14 voltam és kb. 20 éves koromban beszéltem újra a lánnyal és még akkor is szikrázott köztünk a levegő :) Az a baj, hogy elfelejtettem a vezetéknevét de tudom hol lakik (elég messze, kb. 100 km) MÉg mindig nagyon hiányzik, egyszerűen hihetetlen hogy van ilyen.

24/F

2014. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!