Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunka során elszenvedett...

Diákmunka során elszenvedett megaláztatások, megszégyenítő bánásmód. Kihez fordulhatok? 22/L

Figyelt kérdés

Az idei nyaram diákmunkával telt. Eredetileg 2 hónapot terveztem dolgozni egy cégnél, de olyannyira megelégeltem az ott dolgozók magatartását, hogy előbb elmentem.

Többször nyilvánosan megaláztak, az emberi méltóságomat a földbe döngölték, összesúgtak a hátam mögött, állandóak voltak az intrikák és a munkámra tett primitív, becsmérlő megjegyzések. Miután sikerült lelkileg teljesen megtörniük engem, otthagytam ezt a helyet. Nem szeretném annyiban hagyni a dolgot, de nem tudom kihez fordulhatnék.


2019. aug. 30. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom semmi kézzelfogható bizonyítékod nincs benne, így elég halott ügy.
2019. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3%
Szakszervezethez,ha az nincs,akkor a Balpárthoz
2019. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%

Fordulj pszichológushoz.

És "köszönd meg" a szüleidnek, hogy ilyen remekül felkészítettek az életre. Hol éltél eddig, burokban?

Mit tettél a megalázás ellen? Kiálltál magadért? Kivívtad a tiszteletet? Visszavágtál azért amiért megtörtek?

Mert ezt senki nem fogja helyetted megtenni, kislányom!

Azzal nem sokra mész, ha utólag írogatsz bárhol a a neten. Az élet nem egy virtuális dolog. Ezt akkor és ott kellett volna lemeccselni.

Majd ha elmész pár helyre melózni, felszedsz annyi élettapasztalatot, hogy fogod tudni kezelni ezeket a dolgokat. Ezzel senki nincs másképp. Senki nem szaladgál az anyja szoknyája mögé.

2019. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
A 3-as tökéletesen leírt mindent. Az életre téged nem tanitottak meg. Tipikus elkényeztetett lehetsz, aki most szembesült a valós élettrl
2019. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
#3.as egy kapitalista.A szocializmusban a munkásoknak jogaik voltak és nem mertek velük így beszélni.
2019. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

5-öske, a szocializmusban nőttem fel, ott is ugyanez volt, mi a fenéről beszélsz te???!!!

A "kedves" kollégák akkor se voltak kíméletesebbek. Itt nem a munkaadó hajcsárkodásáról van szó, hanem az emberi részéről, hogy hogy állnak hozzá valakihez!

Ez intelligencia, műveltség, empátia kérdése.

Semmi köze se a munkához, se egy ország politikai gazdasági berendezkedéséhez.

Megértetted te a kérdést? Vagy látod ezt az egész szituációt, hogy miről beszélgetünk?

2019. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos ezeket meg kell tanulnod, mert a való életben is uyganez megy. Szerencsére én rengeteget diákmunkáztam, megtanultam kezelni ezeket a dolgokat. De felesleges ezzel bárkihez is fordulni
2019. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Mindig, minden munkahelyen vannak kellemetlen dolgok és emberek, csak te még nem vagy hozzászokva, és érzékenyebb vagy rá.


Ha nem történt törvénytelenség, akkor igazából nem tudsz tenni semmit. Bepanaszolhatod, hogy XY se*****fej volt, de senki nem fog tenni semmit. Sajnos ez ilyen, majd idővel, ha sok éve teljes állásban dolgozol, lepereg rólad.

2019. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Oh szegény. :( Miket mondtak például?
2019. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ismerős érzés. Hol dolgoztál??
2019. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!