Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak három hétig volt barátnőm...

Csak három hétig volt barátnőm életem során. Attól még lehet belőlem párkapcsolati tanácsadó? 39F

Figyelt kérdés
Itt gyakorin nagyon sok tanácsot kiosztok. Szerintem jól csinálom.

2019. júl. 13. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Oh, biztos expert vagy! Hol lehet nálad időpontot kérni?
2019. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem
2019. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Ahhoz, hogy például pszichológus legyél, nem kell saját magad is megtapasztalnod pl. a depressziót stb.. Hogy kezelni tudd a pácienseket, tanácsokkal lásd el őket stb...

Ahhoz, hogy orvos legyél nem kell, hogy elkapd a betegségeket, stb...

A lényeg a lényeg, hogy mások párkapcsolati problémáival foglalkozhass, nem kell lennie ebben tapasztalatodnak, párkapcsolatban mármint. Csak ismerned kell azokat.

De persze ezenkívül szerintem kell valamilyen végzettség is persze hozzá, stb... De nem tartozik ide, hogy legyen párkapcsolatod.

2019. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Persze, miért ne. Addig is az ortopédia és traumatológia szintén az erősséged, mert lenne egy kérdésem: ha 31 évig nem nőtt ki a bal lábam, akkor most már nem is fog, ugye..? 👀
2019. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg a 2. válaszomat. A link benne hasznos lehet https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..
2019. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát mindenki ért a focihoz ebben az országban, szóval miért ne.
2019. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg jogi akadálya nincs.

De hogy JÓ párkapcsolati tanácsadó nem lenne belőled így, abban biztos vagyok.

Írták, nem kell depressziósnak lenned, hogy tudd kezelni. Ez persze igaz, de egy párkapcsolat bonyolultságát és a benne rejlő ellentmondásokat csak az érti igazán, aki már élt benne.

Hidd el, más kívülről szemlélni a házassági konfliktusokat, a gyerekneveléssel járó problémákat, az anyós-meny konfliktusokat, mint benne élve.


Írod, itt a gyakorin sok tanácsot osztasz és szerinted jókat.

Örülök, hogy van önbizalmad. De talán objektívebb lenne, ha ezeket a kérdéseket és a te válaszaidat megmutatnád egy pszichológusnak, vagy minimum párkapcsolati problémákkal foglalkozó szakembernek és ő mondaná rólad ugyanezt.

2019. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Szerintetek Nicholas Victor is csinált egy felhasználónevet????

PUA

PUA

PUA

PUA

2019. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen lehet. Ha meg tudod szerezni az elvárt képesítést, akkor semmi akadálya. Sőt, ha jól megtanulod a dolgok elméleti részét, viszonylag magas az intelligenciád és az érzelmi intelligenciád is, akkor abszolút nincs kizárva, hogy jó szakember legyen belőled.

Nekem például van egy szociális munkás ismerősöm, aki családsegítőben dolgozik és nagyon jó munkát végez, konkrétan "híre van" a városban, de még a város környékén is. Csak éppenséggel én ismerem személyesen és tudok róla, hogy a saját családi élete és pénzügyi helyzete gyakorlatilag sz*rabb, mint azoké, akiken segít...

2019. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, végülis Csernusnak is sikerült...

Négy házassággal a háta mögött osztogat tanácsokat a kiegyensúlyozott párkapcsolatokról.

2019. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!