Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen indokot találjak ki,...

Milyen indokot találjak ki, hogy pénteken nem tudtam menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek: elaludtam. Hétfőn viszont el kell mennem a háziorvoshoz, mert nincsenek már szabadságaim és kénytelen vagyok magam kiiratni az orvossal pár napra. Milyen indokot találjak ki amit az orvos nem tud ellenőrizni? Gyomorrontás jó lenne, de nem akarom, hogy laborba küldjön. Valakinek van valami tuti ötlete?
2019. aug. 31. 19:28
 1/7 anonim válasza:
63%
Hanyas hasmenes
2019. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Derékfájás
2019. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi az istent küldene laborba egy gyomorrontással! A zsíros pacalhoz nem kell labor!
2019. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hánytál. Fostál. Nagyon fájt a fejed. Vagy a hasad
2019. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 3: Mondjuk, mert lehet bakteriális fertőzés és ha arra gyanakszik laborba küld.
2019. aug. 31. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ha elmúlt, akkor már nincs sehol a baktérium! Azt hiszed, úgy dobálóznak az orvosok a laborvizsgálatokkal, mint a gyerekek a homokkal? Ki van adva nekik, hogy spóroljanak, még akkor se vesznek mintát, mikor kéne! Egy gyomorrontásnál meg mégis milyen labort feltételezel? Gyomorsav-analízist?
2019. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Esetleg, ha nem hazudoztál volna a munkahelyeden össze-vissza, hanem betelefonálsz, hogy bocs, elaludtam, rohanok, x perc múlva ott vagyok?!


Egyébként augusztus végén elfogyott a szabadságod?

Mi lesz veled év végéig?

2019. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!