Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen a kollégáim...

A munkahelyemen a kollégáim egy része próbál lehúzni és visszafogni attól, hogy a jelenlegi problémákra új megoldásokat találjak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy régóta fennálló probléma amire mindig azt mondják, hogy ezzel nincs mit tenni és hogy úgysem tudom megoldani. Bennem meg pont a megoldás iránti vágy van ami nem tetszik nekik és kb. mintha nem engednék hogy én bármit is tegyek ennek érdekében.

2019. máj. 14. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, hanem az ötleteiddel fordulj a vezetődhöz.
2019. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszlánt nem érdekli, mit gondolnak róla a majmok. Mutasd be az ötletedet a főnöknek. Mondjuk ha tudom, hogy ilyen kollégáim vannak, eleve el se mondom nekik, hogy egyáltalán agyalok a megoldáson.
2019. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy ők azt mondják, nincs rá megoldás, Neked nem kell karba tett kézzel ülnöd és ebbe beletörődni. Ez különbözteti meg a szuper dolgozót az átlagostól.
2019. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon jól esnek a motiváló szavaitok!
2019. máj. 14. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak helyeselni tudok. Ne engedd, hogy ők mondják meg neked, mit csinálj, legalábbis normális keretek között. Főleg ne ilyennél, ami talán nekik is segítene (a megoldás).
2019. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GombaPorkolt ***** válasza:
Totál egyetértek az előttem szólókkal. Mi közük van ahhoz, hogy ők retardáltak, neked meg vannak ötleteid és mitivációid? Menj egyből a vezetőséghez velük, ők tuti, értékelni fogják, ha tényleg javít a bevételen így vagy úgy. És egy munkahelyen a nagy képet nézve, amíg nem utálnak a kollégák, csak a vezetőség számít, végül is ők léptetnek előre, emelik a béred, írnak ajánlást, ha máshova mész, stb.
2019. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!