Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka van, amit otthonr...

Milyen munka van, amit otthonról laptopon lehetne végezni?

Figyelt kérdés

Érdekelne bármilyen home office munka, amit akár végzettség/tanfolyam/betanulás/okj útján el lehetne kezdeni, mert jelenleg olyan munkám van, ami mellett rengeteg szabadidőm szabadult fel, illetve még a munkahelyen is ráérnék bármilyen laptopon végezhető munkák elvégzésére (statisztika, adatelemzés, grafikai munkák, ügyintézés, vállalkozásfejlesztés).

Konkrét végzettségem nincsen ezekre, de ismerek olyat, aki akár a főtávnál ilyen poziban van, és otthonról elég dolgoznia, egy ilyen laza mellékállás beleférne nekem is, illetve amennyiben megéri hajlandó vagyok időt fektetni a munkavégzéshez szükséges elméleti tudás megszerzésére.



2019. szept. 1. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha ennyire kevés a munkád, kérj a munkahelyeden plusz feladatot. A normális az lenne, hogy 40 órát kitevő munkája van valakinek és nem szabadidőzik..
2019. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Jól lepontozták az elsőt, de valahol igaza van, kérj plusz feladatokat, plusz pénzért a munkahelyeden.

Egyébként IT területen lehet home office-ban rengeteget keresni, csak ugye ahhoz képzettség, szaktudás kell

2019. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítóként dolgozom otthonról.
2019. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csinalj üzleti tervet pontosan miket vallalsz.

Es szerzödj le cégekkel.

2019. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Savanyú a szőlő az elsőnek.

Fordítás jutott eszembe először nekem is

2019. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nana, lehet azon tésztát gyúrni is! :)


Szerintem nézz szét a freelancer oldalakon. Egyetlen tevékenységre állj rá, amihez mindened megvan, és nem gombokért kellene vállalni! Idővel be tud állni egy rend, ami forintosítva nem is tűnhet rossznak.

2019. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#1 es tobiek akik olyasmit irtak: 248 orat dolgoztam a honapban, ugy, hogy 1 hetet nyaraltam is, de nincs feladatom, konkretan, csak hogy itt üljek :) ezert az ittenit nem tudom tetezni, ha havi 720 orat lennek bent is olyan lenne mint hawaii, es nem az, szeretem ezt, nem is unatkozom, mert tanulok nyelveket, stb, de akar kereshetnek dupla penzt is, es akkor miert ne, gondoltam.
2019. szept. 1. 19:27
 8/11 A kérdező kommentje:

Többieknek koszonom szépen! :)

Ha masnak van otlet, nyugodtan irja még, de az eddigiek is kaptak a pontot, es nezek utanuk 😊

2019. szept. 1. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, szerintem nem értetted meg a lényeget.

Nem ugyanezt kellene csinálnod még több időben.

A napod semmittevéssel telik. Ne lapíts a munkahelyeden, míg valakinek fel nem tűnik, hogy takargatnak egy semmirekellőt, hanem legyél proaktív, keress valami feladatkört, ami a cégnek segítség lenne, csak nem foglalkoznak vele, és vezest rá a főnököd, hogy te ezt tudnád csinálni, természetesen a plusz feladatért plusz pénzért. Az időd is ki lenne töltve, nem kellene az otthoni munkavégzéssel bajlódni, megmaradna a munka utáni szabadidőd stb stb.

2019. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Itt nincsen más pozíció, 6an csináljuk ugyan ezt, ez a munkánk, tudom hogy ez hihetetlen, és hogy meg is fizetik, be is van jelentve, stb, én is alig hiszem el még így lassan fél ev elteltével is. Nem hárul másra több feladat, nem is lapitok, itt ez a dolgunk. Talán úgy megerted, ha azt mondom, ez egy vagyonőri cég, előtte pedig rendőr voltam. Nem okozna problemat ha a havi 20-23 nap szabadidombol elveszitenek par órát, raadasul itt bent is tudnek dolgozni javareszt, sok szabadidom nem menne ra el, ha jol sikerul megvalasztani persze a masik munkat.
2019. szept. 1. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!