Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik otthonról végezhető...

Létezik otthonról végezhető adminisztrációs munka?

Figyelt kérdés
Ha egészségügyi okok miatt nem tudja valaki megoldani a mindennapos bejárást (orvosok nem tudták eddig megállapítani a betegséget konkrétan), akkor számára otthonról végezhető munka létezik-e? Szakmáját tekintve számítógépes adatrögzítő hölgyről van szó.
2018. nov. 18. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu. Ha komolyabb szakmad lenne mondjuk programozo vagy mit tudom en fordito akkor dolgozhatnal otthonrol is. De igy nem hiszem.
2018. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én diákmunkában annó találtam ilyet. szal lehet van.
2018. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én médialeiratozást csináltam anno otthonról ilyen konstrukcióban. Nem túl jól fizet sztem a befektetett munkát tekintve, de lehet otthonról csinálni és túlórát is lehetett vállalni... és azért nem átverés jelleggel fizetett keveset.
2018. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Nem.

Milyen betegségről van szó?(Rosszindulatú vagyok,de gondolom emberundor lehet)

Akarat kérdése.Szinte bármilyen fizikai betegséggel lehet munkába járni.

A számítógépes adatrögzítés sem külön szakma.

Én is azt tudom javasolni,képezze tovább magát infó területen,esetleg TB és bérügyintéző okj- t végezzen el.

2018. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Orvosok egyelőre nem állapították meg, pedig rengeteg kivizsgáláson volt már, valószínűleg egy epilepsziafajta lehet. Alapállapotában szédül, amely stressz, meleg, hideg és sok minden hatására erősödik (ezt sem lehet tudni mi váltja ki pontosan) és egyre kevésbé tudja uralni a testét.Ilyenkor szokott lenni egy görcsszerű nagyobb rohamszerű tünet, amikor is teljesen elveszíti a kontrollt a teste felett. Ez néhány másodpercig tart, utána nem tudja felemelni a fejét és alvástól lesz többnyire jobban.Sokszor erős sikoltás és hányinger is velejár. Ezért nem tud eljárni munkába, mert nem tudja uralni a testét gyakran.
2018. nov. 18. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!