Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet egy életen átdolgozni?

Hogy lehet egy életen átdolgozni?

Figyelt kérdés

29 Éves vagyok pár éve villanyt szerelék de elófte csináltam ezt azt.

De már annyira unomaz egészet. Szinte mindennap ugyan az 10 órában. Rendesen rosszúl vagyok mikor bekell jönni megin. Nem szeretem. Néha otthon maradok mert kialudni se tudom magam meg többet ér a szabad idő szerintem. Meg már nincs energiám semmire se az emberekhez se semmihez már csak lenni szeretnék még h csak léteztek. Ha az életben ennyitkell dolgozni a semmiért és Hollandiában vagyok akkor ugyan mi értelme az életnek. Ez a munka még 6 órába is soklenne meg a többi is.

Nem tudom mi tévő legyek nagyon unom az egészet...

Inkább mégse születtem volna ha tudom ennyit kell kinlódni egy jót ne tudok aludni nincs időm semmire és nem érzem h ez megérné.

Aztse értem ha ilyen kínlódás az élet akk az emberek minek szaporodnak?

Ez olyan rossz nemszeretném h más is átélje. Ez egy napi szintű gyötrelmes kínzás éveken keresztül...

Hogy tudnám a bennemrejlő lehetőségeket kibintakoztatni?



2019. szept. 3. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Akkor tessek munkat valtani, ami nem 10 ora es nem monoton.
2019. szept. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megértelek, csak én még villanyszereléshez meg ilyesmihez is hülye vagyok. Szóval marad a gyàr màs nincs. Egy fokkal rosszabb mint neked. Szerintem kàr ezért ideszületni. Ha nincs tehetséged valamihez úgyse tudsz kitörni.
2019. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 41 vagyok..kb 20 éves korom óta érzem ezt.Már akkor rájöttem hogy szar az egész úgy ahogy van.Volt életem során vagy 40-50 munkahelyem,mindenféle munkaterületen,kivétel nélkül utáltam mindet,mindig azt mondták az ismerősök,család,keress olyat amit szeretsz csinálni..De ilyen nem létezik,én mindent utálok csinálni ami munka,jelenleg is olyan dolgot kényszerülök csinálni hogy ne dögöljek éhen a napi 24-ből 10 órába amit rohadtul utálok,nem akarok,fäszfej emberekkel körülvéve ami még nehezebbé teszi a dolgot..Az élet egy kínszenvedés,megszületsz,néhány év múltán már köteleznek hogy tanulj,már akkor elveszik a szabadságod,ha elvégezted 12-14 év vagy még több alatt az iskoláidat,utána dolgozz még járni tudsz,és egyszercsak meghalsz.Ez minek,komolyan?Ez élet?Mert a sok szarság alatt történik néhány jó dolog,azért érdemes végigszenvedni 60-70 évet?Ha születés előtt lehetne választani hogy megszülessek vagy maradjak tudat nélkül ahol vagyok,tuti hogy a 2. opciót választom.
2019. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan ez mint a torrent oldalak.

Ha nem töltesz fel, nem adsz energiàt, csak elveszel, akkor garantàlt hogy csak lejjebb csuszol es kidob a rendszer.


En inkabb arra szeretnék ràjönni hogy kell azt csinàlni hogy kevés energiàt adsz es cserébe sokat kapsz vissza. Pl kevês munka, de döl a pènz.erdekes hogy a leggazdagabbak dolgoznak a legkevesebbet. Es a legtöbbet dolgozòk a legszegényebbek joforman

2019. szept. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utálattal, undorral. Mondom ezt szabadúszó könyvelőkènt, itthon dolgozva.
2019. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan munkát kell válassz, amit meg tudsz csinálni, és élvezed is. Én például ezért voltam 10 évig futár, ezért akartam buszvezetőnek állni (ha nem bukok meg az alkalmasságin az EU falloszsága miatt), és ezért vagyok most oktató. Később pedig szeretnék még egy kicsit kamionozni is. Imádok vezetni, vagy épp tanítani azt, így nekem szinte minden nap jó a munka (kivéve mikor összefosom magam a tanuló mellett, mert kérdés nélkül be akar hajtani a forgalommal szembe az egyirányú utcába). Biztos neked is van valami, amit szeretsz és jó is vagy benne, próbáld megtalálni.


Jegyzem meg, nekünk még arany dolgunk van az elődeinkhez képest. Nekik még ott volt az is, hogy nem léphettek előre, ha nem voltak a párt bérencei, ha nem volt munkájuk, akkor kmk-nak nyilvánították őket, stb.

2019. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8 óránál többet nem szabadna vállalni és az nagyon a maximum. Én most napi 5 órákat dolgozom, de 4 alatt összecsapom és még így is soknak érzem, mert a hideg ráz tőle annyira unom! Takarítok, mert most épp az jutott és egyéb jövedelem mellett most ugyanannyi a bevételem, mintha 8 óráznék. De nagyon távol áll tőlem, mint minden fizikai munka. Engem a művészetek kötnek le nyugtatnak meg , inkább lennék pl kézműves, porcelánfestő, keramikus, stb, tehát ahol alkothatok, használhatom a fantáziám, kézügyességem és szépet, maradandót adhatok másoknak, amiért elismerést kapok. Itt csak a kritika ér, hogy jaaajj, ott maradt egy moorzsaa, mind meghalunk!

Bár lehet, hogy a legkedvesebb hobbit is meglehet unni, ha évtizedeken keresztül megélhetési szinten kell hogy csinálja az ember.

Ha ennyire rosszul vagy tőle, válts munkahelyet. Legyél maszek. Nem olyan monoton és jobban is kereshetsz. Az idődet is magad osztanád be.

2019. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vree ***** válasza:

Változtass. Senki nem mondta hogy ugyanazon a helyen, ugyanabban a munkában kell megöregedned.


Nyilván jönmajd a félelem: de mi lesz, ha nem lesz munkám, mi van ha nem találok állást, vagy rosszul fizet, vagy....NYUGI. FOGSZ találni. Egyelőre a mostanit sem tudod már egy ideje rendesen végezni, annyira unod, akkor meg mit kockáztatsz? Ha itt maradsz, az se lesz jobb már.


Menjél, csinálj másvalamit! Ha van szabadságod, felhasználhatod arra, hogy megnézz más helyeket, ahol élhetnél, más állásokat, amiket végezhetnél. Magyarországon pl. munkaerőhiány van per pillanat, lehetetlen hogy valahova ne vegyenek fel. De nyitva előtted az egész EU.


Ezek szerint Hollandiában nem találtad meg a számításodat? Akkor ne maradj ott. Azért megy az ember külföldre, ha jobbak a lehetőségek. Ha túl keményen kell dolgozni, túl sok a munkaidő és még rosszul is fizt, akkor minek csinálnád. Menj máshvá, ahol nem kell ennyit hajtani. Ha nekem megy, lehetetlen, hogy neked ne menne.

2019. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Holkandiában 2200 felett van a szakmunkás bér.

Lehet nem munkaközvetitőnél kéne folgozni.

Jelentkezz nagy céghez,’még munka autót is japsz

Persze ha beszéled a nyelvet

2019. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!