Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznàtok napi két órával...

Dolgoznàtok napi két órával többet, hogy a péntek szabad legyen?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy némely európai országban már sok helyen bevezették, hogy hétfőtől csütörtökig dolgoznak és a péntek szabad. Igaz, hogy 8 helyett 10 órát dolgoznak naponta, de állítólag még hatékonyabb is így a munkavégzés és nem olyan fáradtak a dolgozók. Mi a véleményetek? Ti bevállalnàtok ezt így ebben a formában?

2019. szept. 4. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen.


Bár most is jól tolom. 24/72

2019. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2019. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Én nem.

Számomra az is fárasztó, ha csütörtökig fél - egy órával többet kell bent lenni, hogy a péntek rövidebb legyen.


9 óra bentlét után mosott rongy vagyok, semmit se ér a rövidebb péntek, ha csütörtökig semmire sincs időm és hulla is vagyok.



8,5 órában szívesen lennék viszont csak 4 napot, a kevesebb fizut vállalom, amíg megélek belőle.

2019. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem. A gyerekeket 4-kor kiteszik a suliból, mi a frászt kezdenének magukkal nélkülünk estig? Ha egyedülálló huszonéves lennék, benne lennék.
2019. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Soha. Melóztam én már 9-12 órákat, elég is volt. Már 8 óra után is hulla vagyok az egész napos rohangálás és rakodás miatt, nem kell még több.
2019. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Én nem.

Mert semmi haszna nincs egy üres napnak hogy azert megerje nekem 4 napot 10 oràzni.


Nekem eleve a 8 -azàssal van bajom. Miert nem a 6 az alap? Napi 6 ora melo mellett még élete is lehetne az embernek tanulas csalad fejlödes pihenes stb, minden müködhetne munka mellett

2019. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőtől-csütörtökig 1 órával többet dolgozok, így pénteken csak négyet kell. Mondanom sem kell, nekem abszolút megéri.
2019. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Aha, 4 napon keresztül kb. nincs életed, a pénteket meg alvással töltöd nagyrészt, hogy azt a 4 napot ki tudd végre pihenni.
2019. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az ovi, suli nem igazodik ehhez. Viszont a 6 órás meló tényleg jó lenne! Az pont elég a munkából, marad mellette idő bármire.
2019. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem dolgozom, de egyetemen úgy válogattam össze az óráimat, hogy a péntek szabad legyen, így van, hogy egy nap bent vagyok fél 8-ig.

Munkában is vállalnám.

2019. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!