Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan légkörben,...

Dolgoznátok olyan légkörben, hogy csak azért nem rúgnak még ki mert még nincs új ember a helyetekre?

Figyelt kérdés

Szóval a főnök kerek perec közli a beosztottal, hogy ki fogja rúgni de mivel nehéz embert találni ezért MÉG nem rúg ki, majd ha meglesz az új ember csak akkor.

Hajlandóak lennétek ilyen légkörben dolgozni? Én úgy gondolom ha ki akar rúgni rúgjon ki. Ne majd valamikor, hanem MA.

Aztán persze viselje a következményeket ha még nincs új ember de már a régi sincs akkor ki melózik, de ez legyen a főnök baja.


Hajlandóak lennétek ilyen légkörben, ilyen főnöki hozzáállás mellett melózni?


2019. jún. 29. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék egy új helyet, aztán itt felmondanék.
2019. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja de akkor te se hagynád ott máról holnapra ? csak ha van új hely? Mert az hónapokat is igényelhet. Nyilván nem megyek el útkaparónak megnézem hova megyek. AZ meg idő.


A másik meg ha én mondok fel akkor lemondhatok a végkielégítésről, az két havi bér lenne, és miért mondjak le róla? Rúgjanak csak ők ki és fizessék.

2019. jún. 29. 09:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, igen, tűrnöd kell, ha nincs túl nagy értéked a munkaerőpiacon. Nem hülye a főnök, kiprovokálja, hogy mondj fel, így végkielégítést sem kell adnia. Te meg nyilván tűröd, mert más lehetőséged nincsen, se szakmailag, se anyagilag.
2019. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan keresnék, aztán agyő. Ha amúgy sem lennél jogosult végkielégítésre, akkor hagyd ott, amint megvan az új hely.
2019. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem légkör kérdése. Ha úgy dolgoznál, úgy viselkednél, hogy ne akarjanak kirúgni, akkor nem létezne a probléma. És az is csak duma, hogy a főnök szemétsége, hiszen egyetlen cég se tart olyan főnököt, aki heccből rugdossa ki a jó munkaerőt.
2019. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen, hogy szenvednek már évek óta dolgozókkal főnökök, de kirúgni egyszerűen valamiért nem rúgják ki őket... Nevetséges, én sem értem, ha egy munkavállaló csak nyűg, minek tartja meg a cég időtlen időkig?... Megjegyzem hónapról hónapra a bért, plusz tb ellátást stb. jóval drágább egy rossz dolgozóra elkölteni, mint kirúgni, amikor csak a végkielégítést kellene kifizetni...
2019. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért akar kirúgni azt nem mondta?

Nem mondanék fel, a végkielégítés miatt, csak akkor, ha már megvan a következő helyem. És persze ezerrel nézném az állásajánlatokat.

2019. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi bajod neked az utkaparokkal balazska?
2019. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el tehénpásztornak!
2019. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

„Miért akar kirúgni azt nem mondta?“


Nem kell mondani tudom én azt magamtól is.

Drága vagyok. Bértáblás a hely az évek miatt magasan vagyok sokba kerülök.

Felvesz egy friss diplomást a bértábla elejéről máris 40 %-al olcsóbb.


Csak ott a bibi hogy nem talál senkit. Ki az a hülye diplomás fiatal aki eljön neki br 200 alatti bérért. Senki.

4-5 hónapja keresik az 1 szem embert a helyemre. Még senkit se találtak.

Addig meg nekem bérelt helyem van nem tud kirúgni.

De mivel

2019. jún. 30. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!