Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sose senki nem emlékszik rám?

Sose senki nem emlékszik rám?

Figyelt kérdés

Most futottam például össze a gyerekkori legjobb barátommal (14 éves korunkig naponta együtt játszottunk) és meg kellett mondanom neki a keresztnevemet. Nem is tudta honnan ismerjük egymást. Igaz, eltelt 15 év .... Kérdeztem hogy vannak a szülei de kiderült később hogy ők sem emlékeznek rám. Pedig őszintén érdekelt hogy vannak. Mások is így vannak velem, a munkatársak miután elmentek máshova dolgozni, elmennek mellettem az utcán. Iskolás találkozókra nem hívnak meg! Anyám kérdezte az osztályfőnökömet, de nem is emlékezett hogy az osztályába jártam, fel se tűnt nekik hogy nincs meghívva valaki!


Miért lehetek ennyire jelentéktelen?


2019. aug. 12. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül a te hibád. Lehet hogy rengeteg ismerősünk van rengeteg helyről és emiatt nem emlékeznek
2019. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fog esni, de azért mert jelentéktelen vagy számukra.


Lehet, hogy csöndes visszahúzó ember voltál.


Ha nagyszájú , bunkó, vagy bármi olyan amivel kitunsz a tömegből lettél volna, emlékeznek rád.


De az nem lehetséges, hogy nem sok életed, élményeit vannak, ha te ennyire emlékszel a múltbeli dolgokra?

2019. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez mindenkivel így van. Én 10 hónap után találkoztam valakivel, akkor is csak egyszer, rövid időre láttam. Igazából a hangját ismertem fel. Mondta, hogy arcról rémlik neki, hogy látott, de nem emlékszik. De nem vettem a szívemre, mert ő több ezer embert lát minden nap, sokan hozzá is szólnak, így érthető, hogy nem jegyez meg mindenkit. Elmeséltem neki a sztorit ami első találkozásunkkor volt és egyből tudta hogy ki vagyok.
2019. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is előfordult már, hogy nem emlékeztem.

A volt osztályfőnöködnek meg tudod hány osztályra kéne emlékeznie és hány gyerekre? Nagyon sokra. Nem tudhat mindenkit, aki csendesebb volt, az nyilván nem hagyott benne nyomot.

Gondolom annyira az osztályban sem voltál központi ember, ezért semmit se tudnak rólad gondolom. Meg azok szeretnek találkozni, akik jóban voltak egymással.

A munkatársakkal beszélgettél? mert ha csak alig, lehet nem érdekli őket annyira a dolog és simán nemtörődömségből nem köszönnek

2019. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meghúzódó voltam mindig, nem egy menő alkat. De mindig ott voltam mindenkinél ha baj volt.

Munkatársakkal együtt jártunk csapatépítőkre, sörözni. Ott se voltam a központi figura de soha nem mondtak rosszat rólam, mindig meghívtak engem is.

2019. aug. 12. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:

ilyet meg nem hallottam.

Te lennel a lathataqtlan fiu ?

2019. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!