Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes munkát keresnem...

Érdemes munkát keresnem Pesten vagy máshol, ami szállást biztosít?

Figyelt kérdés

A környékemen nem-igazán vannak jó állás lehetőségek, Pesten sokkal több lenne vagy más városokban. Gondolom vannak olyan állások amihez tudnak biztosítani szállást is.

Az lenne a kérdésem hogy érdemes-e így elvállalni egy munkát? Milyen lehet így?


Minél előbb szeretnék találni valamit valahol, nyilván pénzem nagyon nincs albérletre még, ezért gondoltam hogy jelentkezem olyan állásokra, ahol írják hogy a szállást biztosítják, így nyilván egyből mehetek és kezdhetek.


2019. szept. 4. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én erre azt szoktam mondani hajrá,azon az állás ponton vagyok hogy egyszer legalább mindent ki kell próbálni, szóval próbáld ki, másképp nem tudod meg milyen is?

Amit szeretne az ember tegye meg,amíg nem teszi meg az ember azt amit szeretne, addig sok esetben csak ott motoszkál benne és ez nagyon le tudja meríteni aztán ebből jön a fáradékonyság, sok sikert kívánok hozzá és hajrá :-)

2019. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből inkább azt javasolnám, hogy kottogj el otthon, járj nyelvsuliba, és ha már magabiztosabbnak érzed a nyelvtudásodat, akkor külföld!


Sokkal jobban jársz 🙂

2019. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ajánlom! :)
2019. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!