Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha közmunkàs leszek és nem...

Ha közmunkàs leszek és nem úgy csinàlom a munkàt mint kéne meg lazsàlok akkor kirúgnak?

Figyelt kérdés
Érdekelne onnan is ki tudnak rúgni?? Mert ha el is vàllallom kényszerböl hogy legyen valami, én nem szàndékozok megszakadni meg sokat dolgozni. Lehet kénytelen leszek vàllallni. És ha kirúgnak mi csinàl a munkaügyi központ velem??

2019. szept. 8. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne akkor nem lenne már közmunkás. De mi a baj a vagyonörséggel?
2019. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi, majd csinàlom szombatonként a képzést. De azért csak kéne dolgozni valamit. Legalàbb addig is van munkàm.
2019. szept. 8. 11:04
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha irodába kerülsz közmunkásként, akkor ott kiszipolyoznak és emellé lenéznek. Tehát, ha nem dolgozol esélyes, hogy elküldenek.

Egyébként közmuki alkalmazásáért fejpénzt kap a munkáltató.

2019. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Törölnek a regisztrált álláskeresők rendszeréből, annak minden következményével együtt (nem regisztrálhatsz vissza 60 napig, az addig juttatott FHT-t megvonják, és az újraregisztrálástól számított 1 évig nem igényleheted).
2019. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem fognak kirúgni, mert egy fillért sem fizetnek érted, a béredet az államtól kapod. Az egyik előzó válaszoló nem tudom hogy hogy érti fejpénz dolgot, de annyi a lényeg hogy nem kerülsz a munkáltatónak semmibe. Így aztán legtöbbször nem nagyon érdekli őket hogy mennyire hajtasz vagy éppen nem foglalkozol az egésszel, csak jelenj meg minden nap kb. ennyi a lényeg. Ez azért van, mert nagyon kevés embert lehet már kiközvetíteni közfoglalkoztatottnak, mivel aki normális az már talált magának rendes munkát vagy belföldön vagy külföldön, vagy majd 2 hét múlva fog. Ezt a munkáltatók tudják és ezért általában nem pattognak.
2019. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Most akkor mégis van pénzed vagyonör tanfolyamra?
2019. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
5: Hogyne rúghatnák ki? Amikor én dolgoztam (igaz, több, mint 10 éve volt), símán repültek azok, akiknél belilult a szonda, vagy a főnökasszony nem találta őket a helyükön, amikor körüljárt. És a kirúgás után nuku segély.
2019. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam hogy nem rúghatnak ki mert megtehetik, csak nem fognak mert örülnek hogy van ott valaki. 10 év alatt sokminden változik, ezt biztos te is tudod. 😉
2019. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös: úgy érezhette a 3-as, hogy a fizetésen felül a cégek plusz pénzeket kapnak 1-1 közmunkás után, amit elvileg munkaeszközre, ruhára, útiköltség támogatásra adnak, de a gyakorlatban másra másra használják fel, láttam.
2019. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, igy sincs aki dolgozzon, fejpenzt megkapták utánad, de a pár hónap alatt valamit csak kapisgalsz
2019. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!