Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Legyek közmunkás? Jobb mint a...

Legyek közmunkás? Jobb mint a semmi?

Figyelt kérdés
Sajna csak 8 általános végzettségem van. Így sehova se vesznek fel.
2018. dec. 14. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

jobb, mint a semmi

de mellette otthon képezheted magadat

2018. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobb mint a semmi,de a munkaügyön keresztül is tanulhatsz szakmát! Támogatnak utazasban,fizetik a kėpzėst meg ami vele jar. Csak vėgezd is el mert ha bux visszafizettetik.
2018. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

csomó helyre felvesznek.

én inkább köműves vagy ács, villanyszerelő, asztalos, stb mellett lennék segéd, és kitanulnám a szakmát. azok alapban jól fizetnek a segédeknek is ha jól dolgoznak.

2018. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Francokat!!! Menjél dolgozni rendesen! Biztos van olyan vállalkozó a környezetedben akihez mehetnél segédmunkásnak!Ha meg nincs akkor menj gyárba 3müszakba! Betiltanám a közmunkát, nálunk pl.életerős viszonylag fiatal férfiak dolgoznak közmunkán...öntözik a virágokat, nyirják a füvet, hordják az ebédet, fütik a rendelőket stb...azok az anyák akik gyerek miatt nehezen vagy sehogy se tudnak elhelyezkedni azok le vannak sz@rva. vagy pl akik betegek és nem tudnak elmenni rendes helyre dolgozni! Te nem irtad,hogy az lennél csak te is egy lusta sz@rházi vagy akinek ez a könnyebb út! Ha ennyire büdös a munka akkor menj munkaügyiközpontba ameddig tanulsz kapsz pénzt is!!!
2018. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, te egy fogyatékos vagy.
2018. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Én az egészségem miatt közalkalmazottként vagyok foglalkoztatva egy strandon 85 ezret keresek 1 hónapban jelenleg. Van szakmám is és láss csodát azzal sem vesznek fel sehova...


Géplakatos vagyok de soha nem dolgoztam még a szakmámban mivel magasról leszarja mindenki segédmunkásként voltam eddig felvéve bárhol is voltam.


Amúgy a helyedben én nem vállalnám annyira ciki, én ahol dolgozok nem látnak az emberek de még ez is zavaró számomra hogy ezt kell csinálnom.

2018. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, én nem hiszem el, hogy géplakatosként valamilyen multi, gyártó cég, üzem ne tartana rád igényt. És 85e-nél biztosan jobban kereshetnél.
2018. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sándor G ***** válasza:

Nekem csak 3szakmám van, több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezek, januárban lejárt a szerződésem, és azóta nem kellek sehova..

próbálkoztam vállalkozónál, mávcsoport jármű javítóba , jelentkeztem, önéletrajzal, de még az állásegyeztetésen sem találkoztam a főnőkkel,aki meghívott, az időpontra a céghez.. 50év felett semminek nézik az embereket.

A mostani rendszer pedig arról szól, hogy legyen ismeretséged, vágodjál be, bekerülsz a haveri körbe, pl. közintézményben, akkor megszeded magad, de ha nincs szerencséd, nem kellesz sehová..éhen halhatsz.

2019. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkaugyi nem fog segiteni tanfolyamban nekem se segitenek. Ki lett adva a parancs csokkenteni kell a munkanelkulieket. Ezert akit csak lehet kitörölnek az az kidobnak valami hulye indoklassal!!!
2019. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!