Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyárakon kívül milyen...

A gyárakon kívül milyen munkát lehetne vállalni ezekkel a végzettségekkel?

Figyelt kérdés

Középiskolai végzettségem könyvelő, de sajnos ebben a szakmában nem helyezkedhetek el, ugyanis nincs benne semmi gyakorlatom, és mivel akkor még Szlovákiában éltem, így a szlovák törvények szerint tanultam.

Van egy óvónői diplomám, dolgoztam is a szakmámban, de hamar rájöttem, hogy ez nem nekem való, kevés a fizetés, nagyon nehéz a gyerekekkel, de leginkább a szülőkkel, így ebben a továbbiakban nem is szeretnék tevékenykedni.


Gondolkoztam, hogy elvégzek egy okj képzést, de mivel szlovákiai a bizonyítványom, így nem valószínű, hogy elfogadják itt is, a másik dolog meg, ami visszatart, az az, hogy ezek a képzések leginkább hétvégén lennének, akkor meg én a párommal vagyok.


Jelenleg gyárban dolgozom, túlórákkal elég jó a fizetésem, túlóra nélkül pedig 180 körül kapok, de mégis úgy érzem, hogy jó lenne valami jobb meló. Fél éve élek Magyarországon, ha ez számít valamit.


Tudnátok adni valamilyen ötletet, hogy milyen irányba indulhatnék el? Előre is köszönöm a válaszokat.


24/N


2019. szept. 16. 14:27
 1/5 BRUTAL TV ***** válasza:
83%
Ha jól nézel ki jöhetsz svájcba dolgozni nekem :D
2019. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de semmiféle örömlányos munka nem érdekel.
2019. szept. 16. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Bébiszitter,bölcsödébe esetleg? ott nem annyira nehéz.

Végezz el egy olyan tanfolyamot ami neked tetszik és aránylag jól fizet.

Lehet hogy hétvégén vannak a tanfolyamok de valamit valamiért, ha nem áldozol rá például 1 évet arra hogy ne gyárban kelljen dolgozni ha nem ott ahol szeretnél akkor ott fogsz ragadni, addig amíg meg nem szűnik, érdemes még most képezni magadat mert később egyre nehezebb lesz.

2019. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a bébiszitter sem annyira könnyű szóval azt inkább hagyd.
2019. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy menj haza! Jobb a szlovák bér, dolgozhatsz könyvelőként 🙂

Bár nem tudom hogy állsz a nyelvvel.


Mert ha jól, akkor vannak kapcsolattartói munkakörök. Bár általában angolt is kérik.

Rengeteg a cseh és szlovák cég itt. Alzánál látok sokszor hirdetni pl. És akkor ott a cseh raktárakkal és az anyacéggel kell kapcsolazot tartanim


Mondjuk nem tudom, hogy budapest jó-e neked.


Diploma miatt pedig lehetőséged nyílik pár dologra. Vannak egyszerű adminisztrációs állások, ahol valamiért egyetemet végzetteket keresnek. Szóval megbízhatóbb embert.

Ez pesten nettó 200 körül fizet.

2019. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!