Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ország ny-i részén mennyi...

Az ország ny-i részén mennyi bért kérhetek a munkáltatótól ezekkel a végzettségekkel (több lent)?

Figyelt kérdés

Állásinterjún a bérigényt közölni kell. Nekem van emelt szintű szociális asszisztens végzettségem és most van folyamatban egy szociálpedagógiai alapdiplomás képzés. Így ezek alapján mit mondanátok?

És mennyit kérhetek majd akkor, ha végzek az egyetemmel?


Telefonon beszéltem a munkáltatóval, azt mondták nem probléma , hogy még nem fejeztem be az egyetemet, mivel az okj-s végzettséggel is betölthetem az állást.



2019. jún. 9. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
közalkalmazotti jogviszonyról lenne szó
2019. jún. 9. 14:01
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Látom elvégeztél egy szakot és fogalmad sincs mennyit fogsz keresni. Hát most felvilágosítalak, hogy van bértábla és lószart fogsz keresni, kevesebbet mint egy gyári munkás és Kelet-Magyarországon is pont ugyan annyit keresnél vele. A bérigényed senki nem fogja megkérdezni.
2019. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
szakmunkás minimálbér
2019. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Közalkalmazottként nem kell bérigényt mondani, bértábla van, annyit keresel, amennyit a Viktor mond. Ha nem tetszik, lehet tanulni mást, és megnézni milyen a versenyszféra, ott már lehet bértárgyalni.
2019. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!