Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túlzás lenne ha vennék egy...

Túlzás lenne ha vennék egy bonbont annak a munkatársamnak, aki segített nekem betanulni\beilleszkedni az új melóhelyen?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam itt egy kérdést, ahol egy nő írta mennyire nem akar egy csajt betanitani.. Meg ehhez hasonló szépségeket... És tök hálás lettem akkor a kollegámnak hogy ő milyen kedves és türelmes volt velem... Szerintetek?

Én. 24N, ő 34N


2019. szept. 17. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kedves gondolat. 🙂
2019. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2019. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem természetes a kedvesség. Illetve amennyiben kötelessége a betanítás, azt is lehet úgy csinálni, hogy szándékosan nem adja át az olyan apró fogásokat, amiktől hatékonyabb a munka.


Szerintem vehetsz neki egy apró desszertet. Láttam olyat, amiben egy szem csoki van, szépen becsomagolva, "köszönöm" felirattal. Te ettől jobban fogod érezni magadat, és ha ő olyan ember, amilyennek a leírásod alapján gondolom, akkor meghatódik és kiteszi a dobozkát az asztalára.

2019. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis szép dolog volna. Így legalább még jobban össze tudtok barátkozni is. De kedves lenne tőled.
2019. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha csak normális munkatársi kapcsolatot alakítotok ki egymással, segítettek egymásnak. Így is érzékelheti a háládat.
2019. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!