Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy diplomával...

Normális, hogy diplomával imádok gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem is értem, hogy sok embernek mi baja van a gyárakkal. Annyi az egész, hogy jó csapatot kell kifogni és még bulinak is felfoghatjátok együtt. Inkább ez mint egy unalmas iroda vagy bármi.
2019. szept. 18. 21:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sok gyárban még a fizu is sokkal jobb mint egy unalmas irodában.
2019. szept. 18. 21:48
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Miből gondolod, hogy az irodában unalmas a munka? Én gyárban vagyok, irodába, de abszolút nem unalmas, mivel az irodából irányítjuk az egészet, míg a munkások a szalag mellett unatkoznak egész nap, és meg a fizu is jobb
2019. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Persze, a vezérigazgatók is imádnak.
2019. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Milyen diplomával? Egyébként normális, de irodában sem kizárt a jó társaság. Van aki kreatív feladatokat igényel és van aki tűri a monotóniát. Alapvetően én is a diplomámmal dolgozom egy irodában, de gyakran megyek szerelők helyett terepre felmérni. Szerintük unalmas én viszont imádom a természetet járni.
2019. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Igaz nekem nincs diplomám, csak érettségi+szakma, de én is szeretek gyárban dolgozni,előtte dolgoztam más területen is (kereskedelem) és annál milliószor jobb. Pénzben is eddig itt kapok a legjobban, pedig még túlórázni se járok. Ettől függetlenül tisztában vagyok vele, hogy nagyon lenézik a gyári munkásokat, de nekem akkor is tetszik, szeretem.

24/L

2019. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Remélem, majd akkor is ilyen lelkes leszel, mikor 30 évnyi folyamatos műszak után magas vérnyomással, visszeres lábakkal, cukorbetegen kell éjszaka 12 óráznod. Akkor is egy tök jó buli lesz, mer' jó a társaság, ezerszer inkább ez, mint egy unalmas iroda. Igaz, a veled egykorú "irodisták" legalább egy tízessel fognak fiatalabbnak kinézni, mint te és nem kell egy marék gyógyszert szedniük, de biztosan halálra unják magukat, annyit még nem ér az egész. Inkább az egészséged menjen tönkre, azért nem kár, csak jaó hangulat meg jaó píz legyél.
2019. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a normális amit te annak gondolsz,amiben jól érzed magadat és tetszik is.

Normális az hogy diplomával kamionos vagyok?

2019. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak en erzem azt, hogy az ott fent egy nagyon szar troll kerdes???
2019. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy pár hónapot nézz! Hanem, hogy éveken akár évtizedeken keresztül ott kell lenni. Tegyük fel, hogy még ha nem is dolgozol keményen akkor is nagyon sok időt elvesz 2-3 műszakba járni. Most talán még nem érzed, de később úgy negyven felé, amikor család van fizetni kell mindent, de nincs idős semmire váltani sem nagyon tudsz mert addigra már kiestél a szakmai ismereteidből, eltelt pár év és tanulni meg hogyan annyi idősen, család mellett! Nem egyszerű dolog ez, régen én is jártam diákmelózni gyárba és kézzel lábbal akarták, hogy maradjak mert ügyes kezem van, bírok is de semmi pénzért hosszú távon! Ha már dolgoznék gyárban inkább külföld! Ott is kb. ezt csinálod csak ott havonta raksz félre 400-500 ezer ropit, ha ügyes vagy. Számold ki egy évre, de vélhetően csak trollkodsz :) Am én is szerettem rövid távon, néha néha beugrani de hogy hónapokon, éveken keresztül ott legyek főleg itthon ennyi pénzért!
2019. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Hosszú távon kiégető, mikor rá mennek a szociális kapcsolataid, állandóan fáradt vagy, nem lesz kedved eljárni sehova mert inkább otthon "pihensz", már amennyire ki lehet pihenni az állandó pörgést. Az a durva, hogy ehhez nem évtizedek kellenek, nyilván beállitottság kérdése is, de én ahogy elnéztem 1 év a vízválasztó az embereknek, utána lelépnek vagy sokáig maradnak, de átváltoznak géppé.


Egyik jó haverom dolgozik hasonlóban, mindig mondja milyen sok volt a fizu. Aztán mondom neki amúgy mit vettél a hónapban? Semmit, elkölteni már nem szokta/tudja.


Ha olyan jó volna gyárban dolgozni akkor nem kellene a az alföldről toborozni az embereket a dunántúli gyárakba. :)

2019. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!