Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nagyon gáz, ha nem a saját...

Az nagyon gáz, ha nem a saját szakmámban helyezkedem el? Ha a lego-ba szeretnék menni dolgozni diplomával mennyi lenne az alap bérem?

Figyelt kérdés

Igazából diploma előtt állok, egy olyan szakot választottam, ahol óriási a felelősség, de az emberek nincsenek megbecsülve! Nem is ez a fő problémám a suli nagyon kevés gyakorlati alapot nyújt, és nincs lehetőség önálló gyakorlat szerzésére. Tartok attól, ha kikerülök diplomával nem leszek elég jó és hibázok, viszont akkor mehetek a bíróságra meg pereskedések, lelkiismeret stb.

Nem beszélve a fizetésről! Nyíregyházán lakom egy koliban körülményeimet illetően nem nagyon tud engem senki

sem támogatni! Szóval azon gondolkodom, hogy egyetem elvégzése után lego-ba mennék dolgozni így itt megalapozhatnám talán a jövőmet, és lenne egy "biztos" munkahelyem jóval kisebb felelősséggel és lehet, hogy kb azonos fizetéssel, és nem kellene oda költöznöm, ahol éppen munkát kapnék a saját szakomon belül. Tudom, hogy nekem kell döntenem, de valaki tudna javasolni valamilyen tanácsot, opciót, vagy személyes tapasztalatot?


2017. jan. 1. 03:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Gaz az ilyen gazas kerdes.

Nagyon sokan soha nem is dolgoznak abban a szakmaban amit tanulnak.

2017. jan. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Es mit akarsz dolgozni a Legoban?
2017. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sokan nem dolgoznak vagy nem azonnal dolgoznak a szakmájukban, emiatt nincs okod aggódni.

Nem tudom, milyen cég a LEGO, de ha szívesen kipróbálnád ott magad, akkor pályázz hozzájuk. Ott is többféle munkakör létezik.

2017. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Melyik koliban laksz Nyíregyen? Én is nyíregyi vagyok :)

Nekem csoporttársaim dolgoztak a Legoban. Igaz, diákmunkán. De szerették. Normális fizetés volt, normálisan bántak az emberekkel. Csak nagy a túljelentkezés oda.

2017. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából az zavar, hogy a szak amit tanultam mondhatni hivatás. Nem olyan, mintha pl egy szakács egy ideig

pultosként dolgozna, most mondtam egy hülye példát.

Viszont az évek alatt rájöttem, hogy lehet hogy

nem nekem való ez a szak. Na mind1 van esetleg

valaki, aki Nyíregyen legoban dolgozik?

És tudna valamit mondani, hogy kb.

mire számíthatnék?

2017. jan. 1. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Minimálbérre számíthatsz.
2017. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szakmádban dolgoznál a legoban vagy sima malósként? Ha szakmádban,akkor az angolt nagyon nyomd meg mellé és érdeklődj, hát ha tudsz menni gyakornoknak. Sima melósként minimál bér van. Amúgy nappalis diákként tudsz menni a Melódiákon keresztül dolgozni, igaz sorra de nem olyan gáz, jó a fizu és megismerhetsz ott jó pár embert, meg ha később oda akarsz kerülni, pozitív, ha már dolgoztál ott.
2017. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lego gyárban többféle pozíció van. Melyikbe szeretnél menni?
2017. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Lego mernokokre vadaszik leginkabb.
2017. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem mérnöki diplomám lenne, hanem e.ü-s.
2017. jan. 3. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!