Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lesz probléma, ha...

Mennyire lesz probléma, ha kiderül eléggé zárkózott, csendes természetem van bölcsődei gondozónőként?

Figyelt kérdés
Hamarosan bölcsibe fogok dolgozni, de jó pár év eltelt mikor ezt tanultam és sose sikerült ebben elhelyezkednem. Mindig szerintem a zárkózottságom volt a baj próbamunkánál is így a tapasztaltat vették fel. Valahogy le is mondtam erről a szakmáról de most mégis én kellek. Viszont már el is felejtettem ezt és eléggé csendes, nyugodt természetű vagyok így mindig ülő adminisztrációs munkám volt eddig. Félek ettől és egyre idegesebb vagyok mert hamar ki fog derülni mennyire csendes vagyok a gondozónőkkel, szülőkkel és gyerekekkel. Sose vigyàztam ennyi gyerekre és gyakorlatokon se tudtam igazából vmi pörgős beszédes lenni. Félek hogy vmit elrontok vagy baja lesz a gyereknek és az elég nagy felelősség. Mi van ha nem tanítanak majd be? Vagy próbaidő alatt el is küldenek? Nincs sok esélyem így? E kategóriás lenne a fizetés de az kb. mennyi nettóban?
2019. szept. 19. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

ne generálj előre problémákat, állj úgy hozzá, hogy bármi lesz megoldod

csak szoktál beszélgetni emberekkel, szóval ez sem lesz sokkal másabb, menni fog!

2019. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj amiatt, ha nem vagy beszédes, ez változni fog ahogy idősödsz. Én is mindig visszahúzódó voltam, nem tudtam beszélgetni másokkal, inkább csak hallgattam őket, vagy kérdeztem, de ez is működött, mert sok embernek csak arra van szüksége, hogy meghallgassák. Aztán azóta már beszédesebb lettem, és szerintem ez egyre inkább erősödni fog. Nem hiszem, hogy találsz olyan idős embert, aki ne mesélne szívesen az életéről. Hát biztos én is ilyen leszek :)
2019. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!