Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyorsétteremben dolgozn...

Milyen gyorsétteremben dolgozni diákként?

Figyelt kérdés
Aki nincs hozzászokva a pörgéshez az hamar kiesik onnan?

2019. szept. 19. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Egy igazi robotmeló. Főleg hogyha diák vagy. Csicskáztatnak, elvégeztetik veled az alja munkát, szó szerint vért izzadsz a 700 Forintos órabéredért. Hulla fáradt leszel, nulla családias hangulat, mert ott nem lesz időd dumcsizni a kollégával. Én semmiképp nem javaslom neked, főleg ha nem bírod a pörgést, és keress inkább egy pultos vagy felszolgáló állást, rengeteg a lehetőség.
2019. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg keress valami olyat, ami passzol a tanulmányaidhoz, gyakornoki munka például.
2019. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ismerőseim, akik ilyen helyen dolgoznak és szeretik, igaz fárasztó, dehát valamit valamiért. 1000 forint feletti órabérbe vannak. A pörgéshez meg hozzá lehet szokni. :) Egy próbát megér, ha nem megy keresel mást.
2019. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pörgés a baj, hanem a mikor bejön a csávóka 40 purdéval, rágyújt egy herbálra a kasszánál, és megkérdezi, van-e olyan hamburger, ami fímbül van. No, arra is szépen kell mosolyogni.
2019. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem vagy egy pörgő biorobot akkor hanyagold.

Kb. olyan mint az ókorban a rabszolgaság,de azért megdobálnak egy kis sillingel.

2019. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pörgés az a kisebb gond, ahhoz hozzá lehet szokni. Inkább a vevők veszik el az életkedvét az embernek. Mert amikor bejön egy idióta a leglehetetlenebb kéréseivel, sajnos őt is ugyanúgy mosolyogva kell eltűrni és kiszolgálni.

De ha ezt el tudod viselni, akkor nem egy különösebben nehéz meló. Bár pont mekiben nem voltam, de Burger Kingben és KFC-ben megfordultam egy ideig anno, amíg nem találtam jobbat. Mindkettőben volt napi egy ingyen kaja, meg a kollegákkal is jól elhülyültünk, szóval a legpörgősebb nap sem tűnt így annyira monotonnak.

2019. szept. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem nonstop pörgés az egész nap. Vannak üresmenetek is. Nem mindenki kasszázik, van aki szendvicsezik, ott oldottabb a légkör. Az eleje nehezebb, hogy mi hol van, mi a protokoll, milyen szendvicsbe mi kerül milyen sorrendben. Az első pár napban mindenki suta, de aztán ha belejössz egész jó.
2019. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!