Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális a csaj?

Normális a csaj?

Figyelt kérdés

Jött egy új lány hozzánk, pár napja van itt, de nem tudom hova tenni. Mintha nem lenne normális. Ma például, ami kiverte nálam a biztosítékot, hogy kávéztunk. Ő ilyen 3 az 1-ben kávét hozott, és kiakadt azon, hogy rosszul csomagolják a kávét. A zacskóban fejjel lefelé vannak állítva a kávék, tehát a nyitója alul van, így meg kell fordítania a kávét, leráznia, hogy ki tudja nyitni. Ahelyett, hogy eleve fordítva raknák bele a zacskóba. Nekem ez eddig föl se tűnt, nem hogy kiakadjak ezen... Ilyen, meg hasonló hülyeségei vannak. Ja, és 23 éves és nincs barátja. Kicsit fura.. Szerintetek normális?


F/24


2019. szept. 21. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Már gondolkoztam, hogy talán én voltam az, csak az nem stimmel, hogy én dupla annyi éves vagyok kb. Majd ha egyszer beszorulsz a liftbe, lesz időd elgondolkozni, hogy talán mégsem olyan bolond.

Te meg az a típus lehetsz, aki semmiségeken kiszúr a másik emberben, aztán folyton azon lovagol és hülyeségekért basztatja. A te fajtádból is osztottak a legtöbb munkahelyre egyet legalább. Sajnos. Hát, nem tudom, melyikőtök a bolondabb...

2019. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Tetszik neked,csak nem mersz kikezdeni vele.
2019. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te nem vagy normális, hogy ezeken kiakadsz, mintha muszáj lenne.
2019. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
honnan veszitek, hogy tetszik? azt se tudjátok hogy néz ki..
2019. szept. 21. 22:04
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
Ennyiből nem lehet megmondani hogy normális e, de ha ezek a legnagyobb "hibái" hogy nincs pasija meg a kávés dolog, akkor igen, normális :)
2019. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas egy troll vagy, kérdező. Akár igaz a sztori, akár nem.
2019. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!