Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet az, hogy a buszsofő...

Hogy lehet az, hogy a buszsofőrök fülkéjében mindig ott lóg egy fiatal, dögös csaj?

Figyelt kérdés

Tök mindegy, hogy fiatal és helyes a sofőr, vagy egy kövér, öreg fószer, mindig ott áll mellette az ajtóban egy tizenéves, dögös csajszi. Mi erre a magyarázat? A csajok buknak a buszsofőrökre?

(nő vagyok, de így sem értem)


2019. júl. 9. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Én még sose láttam ilyet.
2019. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Így nem kell jegyet venniük.
2019. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Még sose láttam ilyet, pedig naponta buszozok.
2019. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Milyen buszon?
2019. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Néha láttam hogy beszélget valakivel a sofőr. Aki lehet a lánya is.
2019. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Tavolsagin jellemzo, ami kissebb faluba/kozsegbe tart altalaban nagyobb varosbol. En sem ertem, de sokszor lattam. 34-35 v idosebb sofor mellett 15-25 eves csaj.
2019. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Rokon/ ismeros csalad gyereke/ sajat gyerek...
2019. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatm már többször is távolságin szinte mindig akad neki valaki, jó van olyan hogy néha nem de leginkább akad, szerintem vagy olcsóbb így a jegye esetleg egy éjszakást akar főleg a fiatalabbak, kapcsolatot vagy csak úgy unalomból.

Helyi járatokon is élő szokott ez fordulni és többször sikerrel jártak már sofőrök, valakinek ebből lett kapcsolata de aztán nem tudott magán uralkodni és jöttek az újabb jelentkezők akiket fel is vett :-D aztán ugye tönkre is ment a kapcsolat, de mostmár van neki új :-D

Egyik ismerősöm csak 2 évig volt buszos, 1 évben helyi és kisebb távolsági járatokon ahol elég sokszor volt sikere a nőknél vagy ugye a lányoknál, 2 évben átt került távolságira ott is voltak sikerek aztán rá talált egy olyan nőre aki komolyan mondom tökéletes és abba is hagyta a buszozást, leginkább ő csak ezért lett buszsofőr :-D

2019. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Mivel buszsofőr, sok embert ismer. Biztos jóban, beszélő viszonyban vannak. Mellesleg egész nap úton van a sofőr, nincs kihez szólnia, szerintem örül, ha jön ismerős arc, akivel dumcsizhat kicsit.
2019. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Egy részük rokon, más részük ingyen társaság, de futtatottak is előfordulnak. Errefelé teljesen megszokott látvány a buszvégen behúzott függönyökkel parkoló busz. Ez azt jelenti, hogy épp dugják az aznapi futtatott csajt. Kicsit se feltűnő, amikor a menet után leszállnak. A sofőr a helyet adja.

Le is csuktak egy sofőrt évekkel ezelőtt, de annak drogügyletei is voltak fizetéskiegészítés gyanánt.

A csüngő lánykának nem kell fizetnie, ezért vannak mindig jó nők elöl. Ma már itt is keményebben ellenőrzik őket, de mindig hallom ahogy mobilon jelenti egyik sofőr a másiknak, hogy az ellenőrök hol vannak és aznap milyen kocsival teszik ki őket a megállóba. Akkor lóhalálában nyomtatják az elmaradt jegyeket a haveroknak és persze a napi ingyen lánynak. Ezzel havi 30-at is meg lehet spórolni.

2019. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!