Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elhagytam a beosztasom es nem...

Elhagytam a beosztasom es nem tudom holnap hanyra kell mennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
elvileg delelottre kellett, h beosszanak, mert delutan dolgom van, de nem biztos, h megtettek. egy papirt kaptam meg ho elejen amire ra volt irva, h mikor kell jonnom, de nincs meg. mit tegyek? ilyenkor mar be se tudok telefonalni, mert nincs ott senki. szerintetek? ha reggelre kell mennem akkor meg reggel nem fogok tudni betelefonalni, mert en megyek legelsonek.
2019. szept. 23. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi mást csinálnál, mint hogy bemész reggel? Semmilyen más opció nincs.
2019. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Munkatárs nem tudhatja? Vagy vmi felettesnek üzenetet írni nem lehet?
2019. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a kollégákat meg lehet kérdezni, ha nincs más be kell menni holnap.
2019. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak lefényképezted, a cégnél meg lehetne szólni, hogy inkább az elektronikust nyomják papíralapú helyett, környezetvédelem, bármikor megtekinthető...
2019. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
táppénz
2019. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondj fel.
2019. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Ez vajon Obi? Ő ezidáig franciás á-kat (à) írt a kérdéseiben. Váltott volna ékezet nélküli stílusra? :)
2019. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?
2019. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én, amikor nem férek hozzá a beóhoz, akkor ráírok valamelyik kollégára Face-n, hogy legyen olyan cuki és kukkancsa meg nekem.


Legközelebbre; ha így állapodtatok meg, menj be reggel, szépen dolgozgass és, amikor megérkeznek a főnökök, menj oda személyesen csak annyira, hogy "Akkor a megbeszéltek alapján ma X óra x perckor kezdtem és y óra y perckor végzek".

2019. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kozben szerencsere megtalaltam a beosztast, szoval nem lett semmi baj. koszi mindenkinek:)
2019. szept. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!