Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnék ha a mondásával...

Mit tehetnék ha a mondásával ellentétesen cselekszik?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy főállása és mellette műkörmös is. Ezt munka után csinálja elmondása szerint ebből szeretne megélni. Ehhez ugyebár vendégkört kell építeni.

Szerencsére gyűltek idáig a vendégek de most már egyre többet mond le hogy nem tudja vállalni. Mivel Napi két ember tud megcsinálni az tény hogy egy idő után betelik és a meglévőknek is helyet kell hogy hagyjon.


Ha nekem ez lenne az álmom hogy műkörmös szalonom legyen akkor mindent megtennék hogy minél több vendéget magamhoz csábítsak.

De én úgy látom hogy csak mondja ezt.

Lassan ideje lenne már a főállást otthagyni hogy a körmözés tovább fejlődjön.

Sokszor mikor felhozom neki hogy ha van egy egy kieső vendége vagy üres napja miért nem tesz be akkor oda mást vagy olyat aki esetleg telefonált neki hogy szeretne jönni akkor ő mérgesen kikéri magának hogy a pihenés Neki is jár és olyan kioktató hangnemben.

Én legalábbis így csinálnám de ő nem. Elhiszem hogy húzós a két állás így viszont mindig jön mondja hogy valamit valamiért..


2019. szept. 25. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem csak arról szól h látta fb-n h körmöznek a csajok és laza meg sokat keresnek..ugye ami meg van mutatva. Őnagysága kényelmesen szeretne jól keresni, nem gondolja komolyan a munka részét valójában.
2019. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tény hogy ez a körmözés egy másodállás..de idővel ebből akarna megélni
2019. szept. 25. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!