Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A tikkelés kizáró ok a boncmes...

A tikkelés kizáró ok a boncmesterséghez?

Figyelt kérdés
Tikkelek és érzékeny vagyok a hangokra azaz könnyen meg ijedek,na most ugye nem lenne jó ha véletlenül kinyomnék egy szemet vagy valami hasonló.Ha egy boncmester hibázik és eltorzítja a testet akkor büntetés jár érte?
2019. szept. 27. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem csak a szerveket kell kivenned. A szemhez nem kell hozzányúlni.
2019. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem én,de ha be tikkelek és véletlenül ejtek rajta egy vágást ott ahol nem kéne?
2019. szept. 27. 14:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy egészségügyi alkalmassági vizsgálatnál átmennél. Azért itt biztos kéz, és precizitás is kell, pld. mintavételeknél.
2019. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy kizáró ok lenne. De, amikor rádjön, akkor abbahagyod a munkát. Feltételezem ez max 10 percig tarthat, a halott már nem megy sehová.


A szemet nem kell kivenned, max ha külön kérés van rá(diagnosztika miatt).

A te dolgod a test megvizsgálása, lemosása, belsőszervek és egyéb dolgok(daganat) eltávolítása, megnézed melyik szerv milyen állapotban van,papíron dokumentálod. Bármi változást észlesz az megy a patológushoz.

Esetleg az agy kivétele még a dolgod.

Mindezek ellenőrzése után mindent visszteszel a hasüregbe és összevarrod.

És az eredeti állapot képletes visszaállítása a dolgod. Tehát a fejbőrt visszahúzod összevarrod, hajat, ha van ráfésülöd.

2019. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor jön rám úgy igazán a tikkelés ha munkavégzés közben mögém jön valaki és figyeli hogy mit csinálok.Gondolom egy boncteremben nem lebzsel körülöttem 10 ember.
2019. szept. 27. 14:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Főzni se tudok ha valaki körülöttem lebzsel és kontárkodik.
2019. szept. 27. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te már kérdeztèl itt meghozzà azt, hogy hol tudnàl hullàkkal dolgozni. Elég morbid.

Szerintem kizàró ok, de meg kell kérdezni egy üzemorvost.

2019. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt most olyan rossz dolog?

Szívesen dolgoznék én mentősként is hogy ha lehetséges volna.

2019. szept. 27. 14:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Most mi a baj? Ha mentős lennék akkor segítenék is másokon,összekötném a kellemest a hasznossal.
2019. szept. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!