Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tikkelés örökre megmarad?

A tikkelés örökre megmarad?

Figyelt kérdés
4 éves koromban kezdődött az első műtettem után,akkor a vállaim és a kezeim rángatóztak ha jól emlékszem.Az orvosok azt mondták hogy majd kinövöm de hát nem nőttem ki.19 éves vagyok,ugyan vissza bírom tartani egy ideg meg nem jelentkezik olyan sűrűn de még mindig megvan.
2019. szept. 20. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bizonyos egyedek ki szoktak nézni maguknak emiatt..
2019. szept. 20. 16:34
 2/4 BrettShaw ***** válasza:
100%
A tic neurotikus tünet, szorongás van mögötte. "Kinőni" csak akkor lehet, ha a szorongás tárgya olyan, amit az ember ki tud nőni vagy élethelyzet változásával elmúlik. Nálad nyilván nem ez a helyzet. Pszichológussal fel kéne tárni, hogy mi a szorongásod valódi forrása, még mielőtt durvább kényszercselekvésekben kezd megnyilvánulni.
2019. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már hányszor voltam...Sertalin és helex tart tünetmentesen a kényszerektől és deperszonalizációtól.Habár tervezem abbahagyni őket mert már hozászoktam és alig van hatása.Nem szoktam szorongani vagy csak nagyon ritkán.
2019. szept. 20. 18:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Itthon kevesebbet szoktam,ha emberek közt vagyok akkor sokkal többet.
2019. szept. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!