Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem feszelyez a sok...

Titeket nem feszelyez a sok kamera a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Borzaszto,hogy az ember mar a segget sem tudja megvakarni,mert mindenhol ott vannak a kamerak. Titeket nem feszelyez?

2019. szept. 28. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2019. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem, hozzá lehet szokni. Egyik volt főnököm annyira unhatta az életet hogy napjában többször ránk nézett. És nem azért mert loptunk, akkor már több éve ott voltunk.
2019. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mert nem szokták nézni.
2019. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Erre van pénz,csak fizetést emelni nincs!

Dehogy nem nézik! Mi mást csinálna a dologtalan rabszolgatartó?

2019. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem, csak azt zavarja akinek van félivalója
2019. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem zavar. Nekem már volt segítség is, hogy nem tudták rám verni azt, amiért nem voltam hibás. A felvételeken tökéletesen látszott is. Bocsánatot kértek.

Dolgoztam olyan helyen is, ahol rejtett kamerák is voltak. Pénzzel dolgoztunk, nagyon sok pénzzel. Természetesnek vettem.

A kamera tudja a javunkat is szolgálni, lehet értünk is, nem csak ellenünk. Igaz, amit előttem írtak: csak azt zavarja, akinek volna mit rejteni. Én akkor is pont ugyanúgy dolgozom amikor néznek, mint amikor nem.

2019. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Dehogyis nem nézik. Nagyon is, a főnök az éjszakás műszak dolgozóit úgy figyelmeztette, hogy betelefonált, hogy dolgoznak e? Mondták igen, aztán a főnök megkérdezte, hogy akkor miért nem ég a világítás(mozgásérzékelős)?

Többször mentem el az iroda előtt, 2 46"- is tv-n ment az aktuális élőkép. Ha valakit behivattak, akkor a tv-k kikapcsolásra kerültek arra az időre.

Nemcsak hogy megfigyelnek,de le is hallgatnak.

2019. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Tekintve, hogy nekem egyszer olyan helyen is kellett öltöznöm, ahol van, de, qrvára.
2019. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Inkább legyen mindenhol kamera minthogy bárki meggyanúsíthasson bármivel. Munkahelyen senkiben se bízhatsz 100%-ig.
2019. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Akik panaszkodnak.

Amikor segg pucéran mászkáltok a lakásban, illetve amikor mindenféle személyes dolgokról beszéltek, hol van az okostelefonotok? És a laptop? Azon is mennek ilyen dolgok csak nagyban. Az nem zavar? :)


És lám, megint ki kapott a fejére? Akik nem dolgoztak. Ha mindenki mindig dolgozna úgy, ahogy azt illene, akkor lehet a főnök se nézne, mert tudná hogy megbízhat az embereiben és nem a semmittevésre fizet utánuk egy csomót.

Nyilván gáz, hogy megfigyelnek. De zavarni ettől még engem nem zavar. Nincs vaj a fülem mögött, nézzenek nyugodtan.

Az öltöző és a mosdó az egyetlen, amire azt mondom, oda tényleg nagyon undorító kamerát rakni. Ja, és szabályellenes is.

2019. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!