Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem feszelyez a sok...

Titeket nem feszelyez a sok kamera a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Borzaszto,hogy az ember mar a segget sem tudja megvakarni,mert mindenhol ott vannak a kamerak. Titeket nem feszelyez?

2019. szept. 28. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a kamera mindket oldalan tudok lenni, en is nezhetek masokat, ha epp erdekelne.
2019. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy 4 fős kis csapatom van.

(Asztalos, fém műves, festő, grafikus +jómagam)

Nálunk is van kamera. A beszerelésnek több oka is van s közös megegyezés alapján lett.


Pl én szabad kezet adtam mindenkinek:

Mindenkinek van kulcsa.

A drágábbnàl drágàbb felszerelést használhatják saját célra is (alapanyag felhasználást dokumentálva) csak a munka legyen meg időre.

Szóval bármikor bármelyik bemehet akár hétvégén.

Nem vihetnek ki semmit csak a kész munkájukat; csak ők mehetnek be.

A hétfői startolás kávézó/cukrászdában kezdődik egy közös pár órás tájékoztatással, megbeszéléssel.


A kamera első sorban a berendezést és a termékeket szolgàlja...

Nem azt hogy x-y a seggét, tökét vakarja... de valljuk be... Senkinek nem tetszene egy olyan mozdulat után az illető kezében megfordult termékhez nyúlni...

Menjen ki mosdóba vakargassa, tisztítson kezet.


Na meg a lusta, alul teljesítők...

Egyik volt csapat tagunk visszaélt a szabad kezet kap dologgal...

Sok hátrányunk s utómunkánk volt miatta, nem is maradt sokáig.


A megfigyelés miatt az ilyenek is legalább csinálnak valamit.


Nah meg ott a lopás:

Legyen az termék, eszköz a munkáltatótól vagy netán egymástól...


Az más ha lelomtalanított dolgokból elvehetsz dolgokat.

Pl én egyik régi főnökömmel tartom a kapcsolatot, mert sok olyan dolgot dobnak ki, ami jó alapanyag számunkra.


Az tart a kameráktól kiknek van rá okuk,takargatni valójuk, szégyenli valami rossz tulajdonságát, de valaki szimplán szégyenlős.


+ Szerződés írásakor olvasni is kellene! Hiszen bele egyezel az aláírással, hogy elfogadod hogy felvételek készülnek rólad!


Ha nem szereti valaki ezt... Nem kell alá írni s máshova lehet menni.


Néztetek már körbe városban? Nah az zavaróbb, hiszen meg se kérdezik, nincs választásod, hogy felvehetnek-e vagy sem.

:)

Ráadásul sok kamerának nincs is értelme, ugyanúgy átmegy piroson 10-15másodperccel is később az autós...nincs megbüntetve ...stb.

Aki lop s esze van tudja hogy lehet kijátszani...


Kérdés az: mi célt szolgál valóban?

2019. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Engem nem feszélyez, nincs rejtegetni valóm, viszont bizonyos esetekben jól jön, ha bizonyítható, hogy ki mit követett vagy épp nem követett el.
2019. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar , de sajnos meg kell szokni , hogy big brother világban élünk ....

En szeretem az intimitást , hogy ne legyek neha szem elött . Sajnos az az erzesem , itt kulföldön , ahol magancégnél járok egy kurzust , hogy meg a nöi öltözö is be van kamerazva . Onnan tudom , hogy egyszer egyedul voltam ott es tancoltam picit a tukör elött , mintha sztriptizelnék es masnap beszeltunk a CV irasról es a kurzusvezetö pasi szólt , melyen a szemembe nezve , hogy ha tudvalakitáncolni , akkor azt is be lehet irni a Cv be , majdnem elajultam , de sokaig nem akartam hinni mégsem .

Most mar tampont is kinlódva cserélek mert attól tartok , hogy a vece is bekamerazott . Nem legalis ez , hogy bekamerazzon tudtunk nelkul , tehat bizonyitekkent nem hasznalhatja fel ellenunk , csak szemelyes szórakozásra . Neha beintettem a közepsö ujjam , ez van .

Rettenetes , mai vilagaban mar nincs titok .

Mondhatni hogy a pasinaka tesója zsaru , tehat itt úgyis tud infót szerezni , sms ek , mailek stb ( itt új törveny van 2 eve a robbantasos egyének miatt a rendörseg kulönösebb kérvény és ok nélkul tud benézni a mobilodba , netes történetedbe, jatszanak vele mint taviranyitós játékkal , elindithatják a kamerat , epp amikor egy pattanasod nezed a kameran vagy barmi mast csinalsz

De ezert eldöntöttem , hogy nem leszek öngyilkos

2019. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%

Lusták a dolgozók? Hahahaha!! Hát még mi kéne a szaros kis minimálbérért, mi?! Kéne minden, pörögjön napi 24 órából 28 at ugye, csak lehetőleg ingyen, az kéne! Az maradhat a fenséges cégnél, ugyebár...

A kamera hol szolgálja a dolgozót? Ráfognak bármit akkor is! Ismerősöm, talpig becsületes nő, büfében dolgozott. A tulaj kamerát rakott a seggébe, mondván, sose lehet tudni... Nyilván a borravalot sasolta, elteszi-e az eladó, mivel a drága tulajdonos a pénztáros borravalojából akart vásárolni berendezést. A pofám leszakad! Ugyhogy kamera előtt élvezés helyett jobb, ha összehúzzák rohadt kicsire magukat a tulajok és örülnek, ha legalább szar dolgozót találnak, mert közelítünk oda, hogy már szarból sem fogtok válogatni, nemhogy rendes melósból!

2019. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt zavarja, akinek félnivalója van. Én örülök, hogy vannak kamerák. Ha attól tartasz, hogy ciki dolgot csinálsz (“segged vakarod”, elesel, akármi), akkor nyugodj meg, nem azért vannak a kamerák, hogy visszanézhessék ahogy Józsika fikázik, hanem komolyabb okokból. Ilyennel nem foglalkoznak, azt meg ne gondolod, hogy bárki is ül és ezeken röhög.
2019. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Engem nem. Ugyanígy az utcai kamera sem zavar, sőt örülök neki ha van. Bármikor bármi történhet és legalább jó bizonyítékul szolgál.
2019. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem zavar, pedig jó sok kamera van, de nem is nézi senki általában.

Akkor szoktam lekéretni a felvételt amikor baleset történik és ki kell vizsgálni. +Egyszer volt amikor egy eltűnt szemüveget kerestünk meg a felvételen (tulajdonosa egy rossz mozdulattal belökte a kukába, utána mindenkit gyanúsított, hogy ellopták)

2019. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem zavar,úgy dolgozom mintha nem is lenne.Jo szolgálatot is tehet pl.engem a kolléganők megvádoltak nem jól végzem a munkám nincs ez vagy az elkészítve és nem lettem kérdőre vonva mert a kamerán lát a főnök és tisztában van a mindennel így azt is tudta,hogy a munka el van végezve. Nézik, nézik sőt hallják is néha olyan apró részletekről is tudnak.
2019. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#12

Aham..helyben vagyunk: szóval a dolgozo a tökét vakarja és nem biztos az sem, hogy mos kezet. Mert a piszkos kis beosztottak már csak ilyenek...

2021. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!