Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beadhatom az önéletrajzom...

Beadhatom az önéletrajzom olyan helyre is ahol nem kérnek új munkaerőt?

Figyelt kérdés
Állást keresek és gondoltam olyan helyre is beadom az önéletrajzom,ahol nem hirdették ki,hogy új dolgozót vennének fel.Ettől függetlenül még bemehetek pl. valamelyik üzletláncba vagy más helyre és beadhatom az önéletrajzomat nekik?
2019. okt. 1. 07:11
 1/7 szlory ***** válasza:
Ezzel nem szokott probléma lenni irodai, vállalati környezetben, szerintem üzleti, retail szektorban sem. Sőt, én réges régen úgy kerültem be boltba, hogy kb egyedül vittem be személyesen önéletrajzot (igaz, akkor meghirdetett állásra) és az üzletvezető kerestem, atadtam neki és elmondtam a magamét (kb hogy szerettem volna személyesen is bemutatkozni, semmi hosszadalmas!) utólag azt mondták, hogy a kivalasztasban egyértelmű előny volt a nem tolakodó, de proaktiv hozzaallas és a személyes plusz erőfeszítés. Szóval, véleményem szerint csak bátran.
2019. okt. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy 1× behívnak. 1× nálam ez bejött.
2019. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen beadhatod, de azt be kell kalkulálnod, hogy csak üresedés esetén hívnak be, ami lehet akár egy év, vagy több is.
2019. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem még régebben így vettek fel "külsős" munkaerőnek egy céghez, amely azóta már megszűnt.


Azért nem tudtak alkalmazni továbbra is, mert Édesanyám súlyosan megbetegedett. Hosszú évekig tartó ápolás után elhunyt szegénykém. (Másfél hónapja.) Béke poraira! :(


Ui: szerintem nyugodtan pályázz meg olyan álláslehetőséget, amelyet nem hirdettek meg! Nem elképzelhetetlen, hogy siker koronázza majd az erőfeszítéseidet!


Üdv: 45/N

2019. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, max egyből kidobják, ahogy elfordulsz, veszíteni nem fogsz semmit vele az egy kinyomtatott papíron kívül
2019. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesco, Spar, Lidl... Stb ilyen helyekre központi jelentkezés, a papíros önéletrajzzal nem tudnak mit kezdeni, mert nem jut el az illetékeshez. Viszont kisebb boltok, cégek esetében sikerrel járhatsz.
2019. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Add be nyugodtan. Páromeknal is ember hiány vab most mondanak fel 2 is mégse hirdettek állást, pedig ember kellene. Szóval veszíteni nem igen tudsz vele
2019. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!