Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyat, aki szellemi...

Ismertek olyat, aki szellemi dolgozóból lett fizikai munkás?

Figyelt kérdés
Tudtok olyanról, aki korábban szellemi munkát végzett, de egyéb okokból később átváltott fizikai munkára? Az érdekelne, hogy mi volt náluk a kiváltó ok és, hogy most hogyan érzik magukat. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. okt. 1. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Elvesztette a korábbi állását, ez volt az ok. És nem, nem érzi jól magát, lenézi a többi melóst.
2019. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerek egy skizofrén nőt, akinek van egy 45 éves, szintén problémás, agglegény fia. Együtt élnek egy düledező vályogban, a fickó vegyészmérnök, az iskola befejezése után egy viszonylag jó kezdés után minden munkahelyről kirúgták, mert dolgozni azt nem szeret.

Most egy 25 km-el arrébb levő összeszerelő üzembe jár fizikai munkásnak, ki tudja meddig ...

2019. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Múltkor beszélgettem egy csajjal az orvosnál,agrármérnök volt, szuper beosztasban egy országos cégnél és annyira kifingatta a stressz,hogy belebetegedett. Elment műkörmösnek.

Azóta helyre jött, boldogabb,mint valaha.

Meg a gipszkartonos srác,aki nálunk dolgozott kiderült,hogy közgazdász. De így jobban keres.

2019. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanár pár, kimentek külföldre, a pasi asztalis lett.
2019. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én. Pénz. Közszféra -> versenyszféra. Kösz, jól vagyok.
2019. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Jelenleg mit dolgozol?
2019. okt. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!