Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriában milyen egy futár...

Ausztriában milyen egy futár napja?

Figyelt kérdés
2 hét mulva fogok kezdeni futárként ausztriában, eddig életembe nem futárkodtam, szoval tudom hogy nehez lesz. Németet beszélem, vezetni szeretek igy hát remélem nem fogok akkorát koppani ha nem jön össze. Esetleg valaki pár tippet, ötletet tud mondani ezzel a csomagfutári munkával kapcsolatban?

2019. okt. 3. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ugyanolyan mint bárhol máshol. Feltételezem ki kell szállítanod dolgokat... egy futár ezt teszi nem? :D
2019. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha udvarias vagy, tudsz számolni és pénzt kezelni, megfelelő helyismerettel rendelkezel, gyors vagy, nem kevered össze a csomagokat, akkor nem lesz gond, sem itthon, sem Ausztriában, mert mindenütt ennyi az elvárás.
2019. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy jó GPS-ed, tudsz számolni és illedelmes vagy, akkor nem lesz nehéz. Belejössz hamar. Hajrá!
2019. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol fogsz dolgozni pontosan? Hogy találtad a munkát? Én is valami hasonlót szeretnék de nem igen jön össze.
2019. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

futárkodtál már?

Azért nem olyan könnyű egész nap úton lenni. Persze van nehezebb meló is nyilván. De 100 csomagot kikézbesíteni, sok azért.

2019. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!