Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen helyre küldött ez a...

Milyen helyre küldött ez a munkaerô közvetítô engem?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy gyàrban, betanitott munka lett volna. Az összes többi jelentkezô külföldi volt nem magyarul beszéltek. Egyszer csak megjelenik egy nô aki màr magyar mondja csak egy ember lett felvéve. Mondom mi a fsz még nem is volt interjú, szólok neki beszélek hozzà, azt elmegy. Portàssal beszélni szintén nem lehet, am az se magyar volt(nem vagyok rasszista de na). Hívom a közvetítôt azt mondja küldi a kollégàjàt jön ki értem. Csövezek még fél óràt semmi. Na ekkor eljöttem, a közvetítô szàmàt meg blokkoltam is a fszba azon nyomban. Milyen cég ez? És minek keresnek gépkezelôket ha ilyenek? Ilyen trehàny cég hogy marad fent??

2019. okt. 3. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Tipikus magyar csicskatelep. Legjobban tetted, hogy eljöttél!
2019. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, te voltál ott.
2019. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A többi jelentkező hogy fogadta, mikor közölte velük a nő (nem magyarul), hogy csak egy ember lett felvéve?
2019. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elkullogtak. De ezt magyarul közölte. Ezek szerintem magyarul is értettek. De egymàs közt nem magyarul beszéltek. Nem értem az egészet. De jobb is hogy eljöttem, szerintem is.
2019. okt. 3. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Obi, az előbbi kérdésedben még az volt, hogy a munkaügyiben sorra se bírsz kerülni, annyian vannak, így inkább hazamész mindig. Most akkor hopp vagy kopp?
2019. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!