Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valoban megtortenhet az hogy...

Valoban megtortenhet az hogy ha egy munkaero kozvetito cegen keresztul lesz munkahelyem akkor nem fizetnek ki?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy ilyen ceghez mert sehogy se sikerul allast talalni es mar unom. Beirtam ugye googleba a ceget hogy hol van es beadta es voltak ott rossz velemenyek. Hozzaszolt valaki hogy szar nem fizetnek ki senkinek nem ajanlja ezt a ceget. Ez igaz lehet?? Mert ha talalnak nekem munkat es lesz munkaszerzodesem meg minden akkor is megtortenhet hogy nem fizetnek ki?? Meg a munkahely adja a fizetest ezek csak kozvetitenek. Nem??

2018. okt. 23. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

leírom én hoy jártam egy munkaerőközvetitővel.

felvettek, alá is írtam a papírt, de a cégnek nem szóltak róla , így 5 napig dolgoztam ott ingyen. Aztán el küldtek mert létszámstop volt fel se vehettek volna. no comment A bérletet se fizették kiutólag..

2018. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!