Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dohányboltban dolgozni?

Dohányboltban dolgozni?

Figyelt kérdés

Dohányboltba lenne lehetőségem elmenni dolgozni, havi 10 nap, heti kb. 2-3 nap (változó), napi kifizetés, bejelentve, TB fizetve. Munkaidő reggel 7-től este 9-ig (14 óra), napi 14 ezer Forint.


Szerintem azért lenne jó, mert mellette van sok szabadnap, lehet másodállást vállalni, meg azért a 140 ezer sem rossz.


Egyébként mellette még tanulok, okj-n, heti két napot vagyok suliban.


Vélemények? Tapasztalatok?


21/F


Köszi!



2019. okt. 3. 21:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Lennétek kedvesek ezt máshol megbeszélni? Privátban mondjuk? Nem sokan kíváncsiak ám itt erre a nosztalgiázásra! Aki a bankban dolgozik az nincs veszélyben? Dehogyisnem.
2019. okt. 3. 23:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak téged akarunk megvédeni, mert szeretünk. :)
2019. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

XDD Engem nem kell szeretni :DD engem utálni kell.

Viccet félretéve köszi, de kiakadtam, mert azért ilyen dolgokat leírni meg beszélni zöldeket, bosszantó. Ez előfordulhat bárhol és bármikor! Ismerem a városomat. Itt ilyen nem történik. Eddig sem történt. És biztosan nem a legkisebb forgalmú dohányboltban fog megesni.

2019. okt. 4. 00:27
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen mentalitással állunk a dolgokhoz, mint itt a hozzászólók egy része, akkor ki se menjünk az utcára, mert bármikor történhetnek velünk balesetek! sőt otthon is!

IRÁNY A BIZTONSÁGOS GUMISZOBA! mondjuk ott is megmérgezhetnek, vagy lelőhetnek......

sehol nincs 100%-os biztonság


amúgy az 5000-est adó 10000-est mondó csávót lepattinthatod, hogy van kamera és ne akarjon problémázni, mert a végén még kitiltjátok a hülyesége miatt és mehet amerre lát

2019. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jo is meg nem is, sztem picit unalmas

Nincs akkora forgalom mint egy tescoban , viszont kebesbe faraazto

2019. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Szerintem ennyi pénzért korrekt. 14 óra, de kb. a fele időd szabad lesz. Mondjuk tanulni nem tudsz mellette, mert tök random fognak bemenni a vásárlók, de azért mégsem szakadsz meg. A negatívokra meg oda se figyelj, persze, hogy lesznek bunkó vásárlóid - egy gyárban meg bunkó munkatársaid. Na bumm. Csak ki tudod heverni. :D
2019. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


#14 jelentettem a kommentedet! És ne zaklass privátban, beteg ember vagy!! Kezeltesd magad."



***


Egy szót sem írtam Neked a kommenten kívül, nem küldtem privátot, de Te utána írtál egy örök bant érdemlő privátot nekem, amit én továbbíthanék a moderátoroknak és el is búcsúzhatnál a fiókodtól.


Ja és nem vagyok munkakerülő. Ha valaki nem akar a dohányboltban dolgozni, az munkakerülő? :D

2019. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én vállalnám, ha nem Pest, és nem valami kocsmasor, ahol a csövesek alszanak, stb.

Én is valami hasonló melót keresek suli mellett, most is emberekkel dolgozom, szóval sokkal több hülyevel nem találkoznèk.

2019. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!