Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nemzeti Dohanyboltban dolgozok...

Nemzeti Dohanyboltban dolgozok! Milyen a beosztástok? Milyen a fizetésetek? Milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés

#fizetés #munkahely #beosztás #nemzeti dohanybolt
2019. febr. 27. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az adott helyet kérdezd meg, ahány tulaj annyiféle megoldás a beosztásra, szabadságra és a fizetés is eltérő. Most a második helyen vagyok nem véletlenül... Illetve van pár ismerős akik szintén ebbe dolgoznak így tényleg az adott helytől függ, nem kapunk közel se ugyanannyit.

Annyiból viszont nagyon jó, hogy 8 órában egy idióta munkatársat se kell elviselned. Saját magad ura vagy te osztod be az időd, a főnök néha rád néz minden oké e ő sincs a sarkadban folyamatosan.

2019. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már nem dolgozom ott, de volt szerencsém kettőhöz is. A munkaidő mindkét helyen rugalmas volt, a főnök nem szólt bele, megbeszéltük egymás közt, és úgy csereberéltünk, ahogy akartunk. Egyik hely 14 órás nyitvatartással ment, ott heti 3-4 nap reggeltől estig, a másik 17 órással, ott de-du váltásban, hárman - tehát heti 5-6, 8,5-9 órás munkanap. A fizu 130-140e volt, elég fhos, főleg, h a munkaidő mindig több volt heti 40 óránál - ugyanakkor egy szál érettségi, vagy még az sem kell hozzá, szal... Szabadság ilyen helyen, e.v.-nál felejtős, max a többiek kidolgozzák addig a belüket, természetesen oda-vissza. A “milyen ott dolgozni” nagyban függ a főnöktől is; az első helyen idegileg kikészültem, 14 óra alatt egyszer sem szabadott leülni, inkább harmadszor is le kellett takarítani a kirakatüveget, mer’ miazhogynemdolgozolazér’fizetek. A másik korrekt volt; ha megvan a munka (értsd; áru feltöltve, minden tiszta, és épp nincs bent vevő), akkor kávézhattam. De hiába volt normális főnököm, ott sem bírtam sokáig a szemétkedő, rosszindulatú, kisistent játszó, üvöltöző, anyázó fhaszkalap vevők miatt... persze jófejek is voltak, de sajnos nálam ők sem tudták kompenzálni a vegytiszta rosszindulatot, amit nap mint nap el kellett viselnem, és jó képet vágnom hozzá...
2019. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!