Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen dohányboltban dolgozni?...

Milyen dohányboltban dolgozni? Kell kereskedelmi végzettség?

Figyelt kérdés
Láttam egy dohányboltos álláshirdetést, és el kezdtem gondolkodni rajta, kíváncsi lennék valakinek a tapasztalataira, hogy telik egy napja, mikre kell figyelni, Válaszokat előre is köszönöm!

2019. jan. 22. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Milyen??

Hát veszélyes!!

Reggel felvesznek az állásra és lehet, hogy estére már benne is leszel a tv híradóban.

2019. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
El kell tűrnöd a sok részeget, mivel a dohányboltokban féláron van a sör a kocsmákhoz képest (meg van cigi, sok helyen már lottozó is), így nálunk legalábbis minden kocsmatöltelék már nem a kocsmákba jár hanem a dohányboltokba. Az hogy 450 helyett 200 forint a sör, az motiválja őket a hidegben is.
2019. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom ez altalanos-e, de felenk a 25 ev alatti regisztralt munkanelkulieket keresik es csak addig foglalkoztatjak amig a berkoltsegtamogatast kapjak (max egy ev korul). Utana felvesznek egy masikat akire ugyanugy nem kell fizetni szinte semmit.
2019. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. Gyanús is volt picit hogy nagyon régóta megvan hirdetve az állás..
2019. jan. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!