Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Barkács jellegű munkát keresek...

Barkács jellegű munkát keresek, de mégis merre?

Figyelt kérdés
Szerszámokkal szeretnék dolgozni,főleg fával, viszont nincs kapcsolódó végzettségem, sem pénzem vagy időm mostanában tanulni. Viszont szeretnék munkahelyet váltani. Némi tapasztalatom, kézügyességem van. Hol találhatnék ilyet, vagy mit keressek egyáltalán.

2019. okt. 4. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
végzettség nem nagyon érdekli a cégeket ebben a munkaerőhiányos világban, ha jól teljesítesz egy próba napon akkor felvesznek
2019. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát tőlünk idén ment el a barkácstanár... :P (egyben a rendszergazda)
2019. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Asztalos segéd?
2019. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
OKJ tanfolyam nem indul? Ács, vagy asztalos. Egyébként meg tudlak érteni. Én majdnem 50 voltam, amikor rájöttem, hogy micsoda földöntúli boldogságot okoz nekem a nyers fa érintése, illata. Azóta ha otthon barkácsolok, igyekszem mindent fából összehozni.
2019. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj fel hirdetést a helyi lapba, hogy házaknál vállalod megvásárolt lapra szerelt bútorok összeállítását, meg kisebb barkácsmunkákat. Ha beindul, kézről kézre fognak adogatni.
2019. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!