Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek ez hogy esett volna?...

Nektek ez hogy esett volna? Mindenkinek adott cukrot, csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Új vagyok a cégnél, most járt le a próbaidőm és véglegesítették a szerződésem. Van a cégnél egy srác, aki a kezdetektől fogva bunkó velem, és érezteti, hogy nem kedvel. Pl. étkezéseknél beszól, levegőnek néz. Emiatt volt, hogy nem is mentem velük kajálni. Másokkal jófej és őt is szeretik. Ma jött be, és adott mindenkinek egy cukrot. Mindenkinek, kivéve engem. Elég rosszul esett, és most nem a cukorról van szó, hanem magáról a gesztusról. Nem tudom jól tettem, hogy maradtam... Nagyon bánt ez a viselkedése. Nektek ez hogy esett volna? Vagy csak én túlzom el? Szerintetek jó ötlet lenne megkérdezni, hogy most mi a baja velem?


L/23


2019. okt. 4. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Adok én neked cukrot, galambom, egy egész zacskóval.:)

Komolyra ferdítve, le kell szarni.

2019. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Éreztesd vele te is, hogy az érzés kölcsönös. Ha ennyire gyerekes szinten van ez az ember, akkor kár rajta bosszankodni. Az ilyet lekell nézni, és sz@arni jó magasról.

Majd vigyél be sütit, adj mindenkinek csak neki ne :D kíváncsi vagyok mit szólna.


De persze az is egyenes út, ha megkérdezed hogy "Valami problémád van?".


Az élet ilyen, nem mindenki fog kedvelni és persze sok-sok paraszttal is lesz dolgod, mint például ez az "úri ember". De egy ilyenért nem érdemes felmondani.


(Ha tudnád engem mennyien utáltak. A történelem igazolta utólag is, hogy nem én voltam a bunkó, hanem a másik fél volt szellemileg visszamaradott.)

2019. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele, te se tedd. Ez az ő szegénységi bizonyítványa!
2019. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Süss sütit, és adj neki is egy szeletet!

Ha sütsz sütit, és nem adsz neki (ahogy ő sem neked cukrot), akkor a többiek elkönyvelik, hogy rosszban vagytok és ennyi!

De ha sütsz sütit és adsz neki, akkor őt könyvelik el egy bunkónak, mert nem adott neked cukrot, te bezzeg adtál neki sütit, sőt vélhetően a srác is eléggé cikinek fogja magát érezni, és lehet még egy kis lelkiismeret furdalása is lesz.

Bunkóságra sosem bunkósággal válaszolunk, a kedvesség sokkal nagyobbat tud ütni! ;) Tapasztalat.

2019. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit szoktam vállrándítással, és egy magamban elmormolt “egyél szart” levezetéssel elintézni. Utólag nem rágódnék rajta, annyit azért nem jelent. Minden társaságban van egy bunkó, azon a helyen ő az.
2019. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen is van ilyen nő,akivel egy helységből származunk és pont ő ilyen.Az autóbuszban se ülünk egymás mellett.Reggel amikor főz kávét engem sose kérdez meg.Általában nem iszok ott kávét reggel csak délután de mások megszoktak kérdezni,néha elfogadom.Egyszer valaki megkérdezte engem nem kérdez meg ő erre kijelentette én nem szoktam ott kávézni.Ma péksüteményeket vett és az egyik saroknál az autóbuszról jövet egymásba botlottunk így együtt mentünk a munkahelyre.Engem nem kínált meg,amikor odaértünk én bementem az öltözőbe ő meg hallottam a folyosó végén az kérdezte az egyik kollégát kér-e a péksüteménybol.Van ilyen lekell ejteni csak rosszul tud esni nem is azért mert rávagy szorulva arra amit adna,csak ez így udvariatlanul kiközösítően hat.Ha épp mindenkit megkérdez csak egy valakit nem.Aki ilyet csinál az nem egy korrekt,őszinte ember az a tapasztalatom. Megjátssza magát,kétszínű.Ez a nő is sok mindenki szemébe teszi a szépet,kedveseket és közülük volt akit lemondott a háta mögött.
2019. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, te maradj vele normális, ő meg mérgelődjön rajtad magában nyugodtan, ha ennyire nincs jobb dolga.

Szerintem is ha viszel be sütit vagy valamit akkor te adj neki, ne süllyedj le a szintjére.

2019. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szarni. Ha nagyon érdekel, akkor kérdezd meg mi a problémája, de úgyis tudod a választ: "Semmi"
2019. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem kell lesüllyedni a szintjére :)

te legyél vele normális, ha viszel be sütit adj belőle, ez hatalmas frusztrációt fog okozni nála :D

2019. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki fogod ezt nőlni idővel hogy ilyen apro pici dolgoknak nem szabad jelentoseget tulajdonitani. Ne hidd h minket nem ertek ilyen inzultusok.Levegőnek kell tekinteni tudomast sem venni h letezik itt a bolygon.En az ilyeneken egyszeruen keresztulneztem sot le is kezeltem ha szarakodott. Te is beviszed a kis sutidet es ő nem kap😊Tanuld meg mindig annyit adj amennyit kapsz, s azt adjad amit kapsz se tobbet se kevesebbet!
2019. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!