Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mindenki mindenkin...

Munkahelyen mindenki mindenkinek ismerőse a facebookon csak én vagyok magányos sziget aki senkinek se ismerőse? Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

A legjobb haverom a munkában nincs is fent fb-n.

Társas táncolni jár. Közösséget vezet. Lelkész segédkedik. Hangosít rendezvényeken. Főző tanfolyamot tart. Közös képviselő. Oktat.

Kicsit sem magányos sziget csak azért, mert nincs fent Fészbúkon.

2019. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én új munkahelyen nem szoktam bejelölni azokat a kollégákat, akik nem ismerősei a többieknek. Nem tudom, hogy nem azért, mert nem jelölte vissza őket, és nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Jelölj be valakit és ne aggódj.
2019. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg te az elsö lépést.
2019. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd: nem muszáj a csűrhével együtt haladni. nekem senkim nincs az FB-n, de nem is hiányzik...
2019. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Tedd meg te az elsö lépést."


Miért én? Tegye meg ő /ők.

Én aztán nem. Ha ők nem teszik meg? Akkor így marad.

2019. márc. 3. 06:32
 6/10 A kérdező kommentje:

" Nem tudom, hogy nem azért, mert nem jelölte vissza őket, és nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. "


ennek a mondatnak mi az értelme? józsi melósnak egy ismerőse sincs a melóhelyről. te nem tudod miért nincs. de azért te bejelölöd.

ebből milyen kellemetlenség lehet fel nem fogom.

2019. márc. 3. 06:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha vársz, és nem jelöl be senki és emiatt frusztrált vagy, akkor csökkenteni tudod ezt a zavaró tényezőt azzal, ha te lépsz elsőre.


De ha te kis király vagy és neked szolgálók kellenek, akik téged fogadnak be, es inkább nem jelölsz be senkit, na akkor az ilyen attitűddel nem érsz el semmit.


A kommunikáció vágyadat te is tudod irányítani.


Ez olyan, mint a suliban a neked tetsző lány, ha nem mész oda, hogy szia, nem fog észre venni csak azért, mert éjszaka miatta lesz foltos a lepedő.


Ha szeretnéd, hogy bejelőljenek, tudniuk kell, hogy fent vagy fb-n és akarsz velük kommunikálni, és azt pont ne mond el nekik, hogy te nem jelölöd őket be, mert ez az ő dolguk, ez nagyon nem jó üzenet.

2019. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Balázska, lehetséges, hogy ezek az emberek is így vannak vele "Én nem jelölgetek, aki akar, bejelöl" és volt pár alak, aki bejelölte őket, így lettek munkahelyi ismerőseik. Ha bejelölnéd (amit nem fogsz, írtad egy kommentedben), visszajelőlnének, máskülönben ők is úgy gondolják, nem jelölgetnek.


Amíg megvan a jó viszony élőben és a munkát jól el tudjátok együtt látni, ez ne zavarjon. :)

2019. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Re:re: tedd meg te az elsö lépést... tegyék meg ők....


Kinek képzeled te magad, ki vagy te? Ha ennyire beképzelt vagy, ne is csodálkozz, hogy magányos vagy!

2019. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem képzelem én magam senkinek de hogy én be nem jelölök senkit az fix. Inkább a halál.


Akkor így marad ahogy van.

2019. márc. 6. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!