Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A ti munkahelyeteken mennyire...

A ti munkahelyeteken mennyire megy a hangoskodás, beszéd munka közben? Mennyire tolerálják a főnökök?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos megy...a főnökök ezt nem szeretik,de konkrét lépéseket se tettek ellene,csak figyelmeztetik sz illetőket de az nem ér semmit.Idegesítő tud lenni a sok felesleges hablatyolás, pletyka.

2019. okt. 5. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy idöben maga a föbök trécselt a kollegaval mindig söt gyakran mondogatta hogy miert nincs zene (irodai szellemi munka).

Ma mar nincs senki körülöttem egyedül vezetem az egészet a fönök havonta ha nagynehezen beesik egyszer es csend van :)

2019. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bár a főnök is leáll beszélgetni, nevetgélni a munkásokkal ha olyan a kedve akkor ezek szerint ő mutatja a példát a munkások meg nem tudják mihez tartani magukat
2019. okt. 5. 08:08
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Tegyél föl egy fejhallgatót! Az se baj, ha nem szól benne semmi, de ha van olyan zene, ami nem tereli el a figyelmedet, de segít "takarni" a zajt, talán még hatékonyabb.
2019. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt ahol én dolgoztam,zenét hallgattam fülesen.
2019. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk bratyik veszik körül a főnököket, így mehet a disco, és egyéb bármi is.
2019. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Melóhelyen maximum a vízcsobogàsàt hallom, ami már abszolút nem zavar egy ideje, beszélgetni maximum a vendègekkel tudok, de azok is maximum odajönnek "HolawèCE" és mennek tovább, mint az agyhalott zombik. Kollèga nincs a közelben, maximum váltáskor tudunk pár szót beszélni. Hogy viseli a főnök? Nyilván nem tud mind a 20-30 embere sarkàba állni, főleg nem egy 3 épületes 3-3 szintes komplexumban, de minden reggel azzal indít, hogy "A beszélgetèst, tàrsulàst hanyagoljuk".

Van másik "munkàm" is, mondjuk az szakmai gyakorlat(építőipar), és ott lehet zenét hallgatni, bármikor enni, beszèlgetni, a kutya nem szól, csak csináljuk azt amit mond az oktató.

2019. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 külön szoba van az irodában és mi vagyunk a "hangoskodók", nálunk megy a rádió. De nem hallatszik át sehova. Két szobából átüvöltve sem érted, mit mond a másik, az sem hallatszik, ha normál hangerőn beszélünk.


A főnök olyan, hogy a hivatalos ügyeit is kihangosítva intézi.

2019. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megy a beszéd és a nevetés, de módjával. Annyira sose eresztjük el magunkat, hogy zengjen tőlünk a csarnok. A főnökök ott ülnek köztünk, néha ők is szoktak beszélgetni és nevetni velünk.

Mindemellett a munka halad, és ha dolog van, bekussolva a feladatra koncentrálva csináljuk amit kell.

A sorokon mondjuk vannak néha érdekes jelenetek. Fiatal férfiak és nők vegyesen dolgoznak ott és bár a legtöbbjüknek elvileg van párja munkán kívül, ha el kell mennem arra, elég gyarkan látom őket össze simulni. Na arrafelé szokott gond lenni a munkával is. A legtöbb fegyelmit arrafelé szórták ki kritikus hibák miatt. Amiket utána nekünk kell helyre hozni. Engem ez egy cseppet jobban irritál, mint a nevetés.

2019. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legutóbbi munkahelyemen irodában dolgoztam, nagyon jó hangulat volt. Reggel ment a körbekérdezés, hogy ki hogy van, volt-e este valami progi stb.


De nem ebből állt ki a nap, mindig valahogy megvolt az egyensúly. Aztán sajnos egyre több kollégám mondott fel és tök halott volt a hangulat. Többek között ezért is jöttem el, mert mint a robotok olyanok lettünk, hogy reggel bementünk du hazajöttünk.

2019. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!