Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy ruha boltban mennyire...

Egy ruha boltban mennyire nehéz belejönni a kasszázásba?

Figyelt kérdés

Gátlásos vagyok, de voltam már piaci eladó, és ott is az elején 1-2x nagyon megzavart a vendég, mert zavarba jöttem, és nem tudtam volna az 5x5-öt sem. :( Ezen kívül, amellett, hogy ott egész nap álltam, pakoltam a nehezebb dolgokat, nagyon jó érzés volt annyi emberrel beszélni meg ilyesmi. És próbáltam mindig úgy viselkedni, ahogy én is szeretném, hogy egy eladó viselkedjen velem.

Nem tudom, hogy egy rendes ruhaboltban mondjuk, milyen gépek vannak, visszajáró stb. kiszámítást még nem csinálnak az ilyen gépek ügye? :) Lehet, hogy nagy baromságot mondok, de mintha ilyesmit hallottam volna. Nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2019. okt. 8. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A kasszás munkakör is egyre egyszerűsödik épp a munkavégző érdekében. Lecsipogod, a gép összeadja, beütöd h mivel fizet, és ha kápével, akkor mennyit kell visszaadnod. Kiszedegeted a biztonsági azonosítókat szb, visszaadsz, odaadod a blokkot.


Nyugi, bele fogsz jönni hamar. Jó munkát!

2019. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy ruhaboltban mindenféle szuper kütyű van, de ha magyar, vagy esetleg más nemzetiségű vállalkozás működteti a boltot, ott nagyon kell figyelni, hogy minden tételt be kell ütni az online pénztárgépbe, a pénztárban mindig egyezőség legyen, a visszajáró pénzzel együtt add a nyugtát a vevőnek, nehogy a NAV hibát találjon. Sok sikert, jó munkát!
2019. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!