Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Havi írásos munkajelentésnek...

Havi írásos munkajelentésnek mi értelme ha vannak akik sose adják le és a világon semmi se történik?

Figyelt kérdés

Havi munkajelentést kell írni minden hónapban. 1 oldal, ledolgozott munkaórák, esetleges szabik betegségek túlórák, rendkívüli események. Rutin formaság az egész de megy a duma hogy kötelező meg aki nem adja le annak irgum burgum fegyelmi levonás stb.


Vannak akik évek óta itt vannak, és nem adják le. Évek óta!

Van itt olyan fickó aki tizenéve itt van és meg is mondja ő sose adta le és nem is fogja. És nem tréfál nem túloz: tizensok éve itt van még sose adta le.

De vannak mások is akik még régebben írták de már nem írják leszarják.

Mondani se kell semmi se történik, nem adják le néha szólnak nekik jó jó leadom, aztán semmi.


A kérdésem csak annyi: akkor az egésznek így mi értelem?

Ha semmi következménye semminek?


2019. okt. 11. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az volt az értelme hogy megkérdezd itt
2019. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De a főnökség nem saját magát alázza szarrá ezzel (is)? hogy azt mondja ez és ez kötelező ha nem teszed meg, akkor ez és ez lesz-aztán semmi se lesz?
2019. okt. 11. 11:37
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Miért érzek alapítványiiskola-szagot? :D
2019. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Add le és ne foglalkozz mindig másokkal, vagy mondj fel.

Számomra már nagyon unalmasak ezek a "napi munkaügyes" provokatív kérdések, melyek mindig vita-generáló szándékkal vannak írva és valahogy a megfogalmazásuk is mindig hasonló...

2019. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Miért érzek alapítványiiskola-szagot? :D"


Mert AZ. Alapítványi iskola. De ennek köze a kérdéshez?


És mi a provokatív abban ha leírom a VALÓSÁGOT? Abban mi a provokatív?

Leszart egy galamb. Provokatív? Hát ha egyszer ez történt??

2019. okt. 11. 11:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Az én tippem, hogy a szervezet megragadt a 80-as évek végén, amikor még ezek alapján történt a bérszámfejtés mondjuk. Azóta vannak erre fejlettebb módszerek, de a papír megmaradt. Mivel valójában senki sem használja már, csak egy szinttel feljebb ezzel nem foglalkozik senki, így megmaradt.
2019. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még nincs okt.20.
2019. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt kérik, te megteszed; a többiek, hogy mit csinálnak nem a te dolgod! Ebben nem érdemes értelmet keresni.
2019. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor úgy kérdezem: SZÁMOMRA hivatkozási alap-e hogy van aki 10 éve szarik bele és semmi se történik? vagyis ha én, aki mindig leadom úgy döntenék hogy holnaptól én se adom le és szarok bele én is , és lecsesznek ezért


- akkor én mondhatom -e erre hogy bocsesz velem kötözködtök-és aki 10 éve szarik bele azzal miért nem??


Ez lenne a kérdésem!

2019. okt. 11. 12:49
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es Ezt úgy hívják, hogy óvódás hozzáállás, nem hivatkozunk soha másra, ha tőlünk számon kérnek valamit. Persze megteheted, de nincs értelme.
2019. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!